Mimaki na targach K 2013

Mimaki na targach K 2013 Firma Mimaki specjalizuje się w produkcji wielkoformatowych drukarek atramentowych oraz urządzeń tnących dla branży oznakowań i grafiki oraz rynków odzieżowych, włókienniczych i przemysłowych. Podczas tegorocznych targów K 2013 firma zaprezentuje swoje rozwiązania w zakresie cyfrowej produkcji produktów z tworzyw sztucznych i gumy.

- Nikt z branży tworzyw sztucznych nie może przegapić targów K 2013 - powiedział Mike Horsten, kierownik generalny ds. marketingu w krajach EMEA firmy Mimaki Europe. - Wybraliśmy to miejsce na prezentację nowych produktów i koncepcji zastosowań, które - naszym zdaniem - zaowocują wieloma nowymi możliwościami biznesowymi dla uczestników targów. Dotyczy to drukowania i wycinania arkuszy gumowych, drukowania kart z tworzyw sztucznych oraz automatycznego rozwiązania w zakresie drukowania elementów promocyjnych i innych na żądanie, które może być realizowane bezobsługowo przez maksymalnie osiem godzin. Jesteśmy przekonani, że uczestnicy targów wyjdą z naszej prezentacji tak samo podekscytowani nowymi możliwościami, jak my.

PrintROBO - nowe rozwiązanie w zakresie bezobsługowego drukowania na żądanie

PrintROBO jest to całkiem nowe urządzenie do produkcji cyfrowej na żądanie, które w czasie swojej premiery na targach będzie drukować karty z tworzyw sztucznych. Bezpośredni system drukowania z utrwalaniem energooszczędnymi diodami UV zapewnia wysoką jakość i wydajność przy 1800 dpi w pełnym zakresie kolorów (z minimalnym rozmiarem kropli 4 pikolitry) na materiałach o maksymalnej grubości 150 mm. System PrintROBO można skonfigurować z dwoma magazynami arkuszy do podawania i odbierania materiałów, dzięki czemu możliwe jest przetworzenie nawet 50 arkuszy w warunkach bezobsługowych. Kody kreskowe na arkuszach eliminują błędy produkcyjne i pozwalają systemowi PrintROBO na automatyczną regulację wysokości materiałów. Dzięki temu można produkować spersonalizowane gadżety promocyjne, plakaty wystawowe, identyfikatory osobiste, panele sterowania, długopisy, papier firmowy, breloki, pudełka na prezenty, pamięci USB, futerały na telefony komórkowe i komputery przenośne, oznakowania małoformatowe i inne - bez odpadów i przy minimalnej konfiguracji.

PrintROBOCzytaj więcej:
Maszyny 601