Mold Masters z Medalem Targów Kielce

Mold Masters z Medalem Targów…
Kanadyjska firma Mold Masters otrzymała Medal Targów Kielce podczas wystawy Plastpol 2011.

Laur dla Mold Masters przyznany został w kategorii „Maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw sztucznych”. Celem konkursu było uhonorowanie najciekawszych produktów zaprezentowanych na targach.

Mold Masters przedstawił w ich trakcie urządzenie wspomagające wtrysk. Chodzi o niezależny, elektryczny, zewnętrzny agregat wtryskowy zintegrowany wprost z formą. Urządzenie o nazwie E-Multi posiada całkowicie elektryczny napęd wyposażony w ślimak uplastyczniający oraz układ sterowania. Można je podłączyć do wszystkich rodzajów wtryskarek jednokomponentowych, posiadających napęd hydrauliczny lub elektryczny.
Jak większość nagrodzonych na Plastpolu produktów, tak i ten, po raz pierwszy został pokazany branży tworzywowej jesienią ubiegłego roku na targach K w Niemczech. Teraz miał premierę na polskim rynku.

Mold Masters z Medalem Targów Kielce po Plastpolu


E-Multi to rozwiązanie dla przetwórców którzy poszukują sposobu ekonomicznego zoptymalizowania swoich istniejących wtryskarek przez dodanie do nich pomocniczych rozwiązań wtryskowych. To urządzenie kompaktowe, przenośne i obojętne jeśli idzie o zostawianie tzw. śladu węglowego w momencie używania go przy produkcji.

- Za sprawą E-Multi można w łatwy sposób przezbroić istniejąca maszynę na model o znacznie wyższej jakości, precyzji i wydajności. Wszyscy, którzy zdecydują się stosować to urządzenie będą mogli maksymalizować wydajność swojego procesu przetwórczego i mieć szanse wejścia na nowe rynki z bardziej zaawansowanymi technicznie aplikacjami.
Reportaże

Forum

Bronio

Białe smugi blisko punktu wtrysku PA 66+30GF 2019-05-17

Uoop90

Wpływ parametrów procesu frezowania na twardość tworzyw 2019-05-08

Pawel74

Geometria ślimaka PVC , PP 2019-04-18

Iebm

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-04-15

Iebm

Zamykanie rdzeni 2019-04-15