NOVACEL uruchamia produkcję folii ochronnych

NOVACEL uruchamia produkcję folii ochronnych
W celu zaspokojenia rosnącego popytu na folie przeznaczone do ochrony powierzchni w przemyśle samochodowym i elektronicznym, firma NOVACEL, będąca światowym liderem w swojej branży, uruchomiła nową linię szybkiego powlekania powierzchni, która wykorzystuje najnowsze techniki i oferuje możliwość powlekania powierzchni o szerokości 2850 mm.

Urządzenie, zainstalowane w zakładzie w Déville-lès-Rouen (Francja), umożliwia również nanoszenie nadruków na folii ochronnej, takich jak logo lub dowolne treści o charakterze reklamowym bądź technicznym. Folia taka pełni funkcje ochronne zarówno podczas magazynowania, transportu, przemieszczania po zakładzie, jak i podczas obróbki.

Novacel posiada niezwykle efektywny serwis techniczny i logistyczny, wspierający rozwój działalności związanej z foliami ochronnymi.

Dysponująca ponad 40-letnim doświadczeniem w branży, firma NOVACEL wyraża satysfakcję z powiększenia swojego parku maszynowego, który umożliwi jej sprostanie rosnącym potrzebom rynku, przy jednoczesnym zaoferowaniu wyższej jakości i konkurencyjnych cen. "Bardzo cieszymy się, że zwiększenie naszych zdolności produkcyjnych pozwoli nam na rozszerzenie obecności na światowych rynkach" - skomentował to wydarzenie Laurent Derolez, Prezes i Dyrektor Generalny firmy.

Bliższych informacji udziela :
NOVACEL
27, rue du docteur Emile Bataille
BP 4
76250 Déville-lès-Rouen - France
Tel. w sprawach eksportu : 00 33 2 32 82 72 33
e-mail : novacel@chargeurs-protective.com
www.novacel.fr

Czytaj więcej: Folia 293