Na Plastpolu europejska premiera maszyny Star-R32

Na Plastpolu europejska premiera maszyny Star-R32
Podczas zbliżających się kieleckich targów Plastpol po raz pierwszy w Europie zaprezentowana zostanie maszyna Star - R32. Jest to uniwersalne, wydajne, karuzelowe urządzenie najnowszej generacji do produkcji wszystkich typów szczotek wraz ze strzyżarką RSP 3. Pokaże ją firma Ana Biuro Handlowe.

Łódzka firma Ana Biuro Handlowe jest wyłącznym przedstawicielem włoskich producentów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem recyklingu. Jej parterami są m.in. producent wtryskarek do przemysłu termoplastycznego i obuwniczego firma Presma Spa, producent linii wytłaczających Techno Plastic SRL oraz firma Borghi & Osmas Group, która zajmuje się wytwarzaniem automatów szczotkarskich i akcesoriów dla przemysłu szczotkarskiego.

I właśnie ofertę tych firm zaprezentuje Ana Biuro Handlowe podczas najbliższych targów Plastpol. Warto będzie się zapoznać zwłaszcza z maszyną Star - R32. - Będzie ona prezentowana po raz pierwszy w Europie. Jest to uniwersalne, wydajne, karuzelowe urządzenie najnowszej generacji do produkcji wszystkich typów szczotek wraz ze strzyżarką RSP 3 - mówi Mateusz Radzki z firmy Ana Biuro Handlowe.

Model STAR-R32 służy do produkcji wszelkiego rodzaju mioteł i szczotek. Poprzez wymianę osprzętu maszyna może produkować szeroką gamę modeli o różnych kątach nabijania. Wyposażona jest w dwie głowice nabijające w rozmiarach od 35 do 75, o skoku 60 mm, dzięki czemu może pracować z włóknami o długości do 240 mm (niezłożone) lub o skoku 85, co powoduje, że możliwe jest współdziałanie z włóknami o długości do 300 mm.

maszyna Star R32


Maszyna współpracuje też z wszelkiego rodzaju włóknami syntetycznymi oraz naturalnymi zachowując wysoką wydajność do 1000 pęczków na minutę. Umieszczone poziomo dwukolorowe podajniki włókna czynią jego ładowanie prostszym, zarówno przy pracy z włóknami naturalnymi jak i syntetycznymi.

Posiada ponadto dwie bardzo szybkie wiertarki wraz z odsysaniem wiórów. Cykl pracy odbywa się jednocześnie na trzech stacjach: wiercenia, nabijania, załadunku i wyładunku. Stacja ładowania i wyładowania szczotek umieszczona jest z dala od stacji wiercenia i nabijania, w celu zapewnienia operatorowi maksymalnego bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: Maszyny 478

brak
 

Wyłączny przedstawiciel firm: Borghi, Presma, Gusbi, TIBI, Techno Plastic, SIBO

Polska