Na Plastpolu europejska premiera maszyny Star-R32


To jednak nie koniec ekspozycji, która będzie dostępna na stoisku Ana Biuro Handlowe. - Pokażemy również Eco PT, czyli półautomatyczną maszynę do produkcji wszystkich typów szczotek oraz Manual 100, ręczną maszyna do nabijania wszystkich typów opraw posiadających uprzednio nawiercone otwory - dodaje Mateusz Radzki.

Na stoisku firmy będzie się też można dowiedzieć szczegółów związanych z wtryskarkami Presma oraz liniami wytłaczającymi Techno Plastic.

Jeśli chodzi o maszyny Presma, to są to niestandardowe oraz wielostacyjne, karuzelowe wtryskarki pozwalające na użycie różnych technologii, m.in.: wtrysk materiału litego lub spienionego, wtrysk co-injection (materiał lity na zewnątrz i spieniony odpad w środku), obtrysk polipropylenu elastomerami oraz wtrysk odpadów termoplastycznych.

W ofercie firmy znajduje się ponad 100 różnych modeli maszyn o sile zamknięcia od 60 do 6000 kN, maszyny jedno, dwu oraz trzystacyjne, wielostacyjne maszyny karuzelowe posiadające od 2 do 18 stacji, maszyny z pionowym lub poziomym zamknięciem form, pionowym lub poziomym wtryskiem, zrobotyzowane systemy wielomaszynowe do produkcji wyrobów wielokolorowych.

Bezpośrednio na Plastpolu będzie można oglądać dwukomponentową maszynę GTS 70 do produkcji rączek i uchwytów do szczotek, pędzli, wałków malarskich, narzędzi oraz akcesoriów kuchennych.

Z kolei przykładami linii wytłaczających Techno Plastic, które w tej chwili posiada Ana Biuro Handlowe, są linie FIL do wytłaczania włókien z PCV lub PP/PET oraz PE, PBT, PA.

Materiałem podstawowym jest tu oczywiście recyklat lub oryginał PVC, a produkcja odbywa się poprzez miksowanie oraz przygotowanie suchej mieszanki, a także m.in. wytłaczanie, filtrowanie, skręcanie. Wydajność w zależności od produktu i materiału bazowego sięga 50 - 120 kg/godz. Jeśli chodzi natomiast o linię do włókien PP/PET oraz PE, PBT, PA, to wydajność dochodzi do poziomu 300 kg/godz. dla modelu FIL 100.

Czytaj więcej: Maszyny 480

brak
 

Wyłączny przedstawiciel firm: Borghi, Presma, Gusbi, TIBI, Techno Plastic, SIBO

Polska