Nordson nie weźmie udziału w tegorocznych targach Fakuma

Nordson nie weźmie udziału…

Ze względu na utrzymujące się ryzyko związane z pandemią koronawirusa, firma Nordson Corporation zdecydowała, że nie będzie aktywnie uczestniczyć w targach Fakuma 2020, o czym poinformowano w komunikacie prasowym.

Jak informują przedstawiciele koncernu, Nordson Polymer Processing Systems (PPS) utrzyma swoją powierzchnię wystawienniczą na targach, jednak nie wyśle tam swoich pracowników ani nie wystawi sprzętu.

- Nawet przy panującym obecnie reżimie sanitarnym zapobiegającym rozprzestrzenianiu się infekcji, udział w targach na tym etapie pandemii stanowiłby niedopuszczalne zagrożenie zarówno dla personelu jak i dla odwiedzających - mówi Kelly Harings, kierownik ds. marketingu globalnego firmy Nordson PPS. - Udział w targach Fakuma 2020 zaoferowałby firmie Nordson i jej klientom perspektywę cennych możliwości biznesowych i dlatego bardzo żałujemy, że musieliśmy podjąć tę decyzję. W przyszłości Fakuma będzie nadal istotnym elementem strategii marketingowej firmy Nordson PPS - dodaje Harings.


Czytaj więcej:
Targi 1187
COVID-19 188

brak
 

Układy plastyfikacji ślimaki cylindry, pompy tworzywa, zmieniacze sit, piece do czyszczenia, głowice i feedblocki

Niemcy