Nowa folia 3M Controltac TM IJ380 w ofercie Antalis

Na polskim rynku wyrobów foliowych pojawił się w ostatnim czasie nowy produkt: folia 3M Controltac TM IJ380.

Nowy produkt jest folią graficzną służącą do aplikacji na trudnych powierzchniach. Po raz pierwszy został zaprezentowany w trakcie warsztatów zorganizowanych przez firmy 3M oraz Antalis w laboratoriom spółki 3M Poland, gdzie oklejano nią samochód.

Co wyróżnia folię 3M Controltac? Przede wszystkim jej inteligenta formuła folii dopasowuje produkt do głęboko przetłaczanej powierzchni. Taka reakcja produktu z podłożem bardzo ułatwia pracę aplikacyjną. Folie graficzne typu IJ380 i IJ70 są przeznaczone do druku solwentowego piezo Ink jet. Controltac usprawnia również pozycjonowanie grafiki, wpływa też na skrócenie czasu aplikacji oraz gwarantuje lepszy efekt wizualny.

System druku cyfrowego do produkcji grafiki wielkoformatowej jest najnowszym efektem wspolpracy 3M z firmą Durst Phototechnik - liderem w produkcji wielkoformatowych urządzeń do druku cyfrowego UV. Maszyna Dursta drukujaca w systemie „z roli na rolę" z wykorzystaniem uniwersalnych tuszy 3M przeznaczona jest do druku grafiki na foliach i bannerach. Druk przy jej pomocy umożliwia uzyskanie wydruków o doskonalej jakości, z efektami 3D, błyszczących lub matowych. Tym samym odklejanie sie folii, pęcherze powietrza czy kłopoty podczas laminowania to już przeszłość.

Folia 3M Controltac TM IJ380 znajduje się w ofercie firmy Antalis Poland.

Od początku tego roku firmy 3M i Antalis Poland współpracują ze sobą. Kooperacja dotyczy dystrybuowania przez Antalis produktów 3M na terenie Polski. Obydwa podmioty przewidują wieloletnią współpracę, dzięki której poprzez sieć sprzedaży Antalis, klienci w Polsce uzyskają pełny dostęp do wielu produktów 3M.

Antalis, to największy europejski dystrybutor B2B materiałów służących do komunikacji wizualnej. Koncern, z przychodami rocznymi na poziomie 2,3 miliarda euro, zajmuje czwartą pozycję na światowej liście dystrybutorów. W naszym kraju jest liderem w dystrybucji papieru. Zatrudnia tu 180 pracowników obsługujących 8 tys. klientów.

Z kolei amerykańska firma 3M działa w Polsce od 1991 r. Posiada trzy biura regionalne. Łącznie gwarantuje pracę ponad 500 osobom. Rocznie sprzedaje 10 tys. produktów. W ub. roku wartość sprzedaży, łącznie z eksportem, ale bez sprzedaży wewnątrzkoroporacyjnej, wyniosła 368,4 mln zł. W swojej ofercie produktowej posiada m.in. folie okienne i samochodowe.

Czytaj więcej: Folia 291 Nowości 239

brak
 

Producent m.in. folii samochodowych i okienych

Polska
brak
 

Papiery dla poligrafii, papiery dla biur, płyty i materiały VisCom, papiery ozdobne, materiały opakowaniowe, tworzywa sztuczne

Polska


Forum

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Polisiepropylen

Roboty programy, ustawianie 2018-04-11

Michalboro

Ldpe + elastomer? 2018-04-09

Bobbin_22

Siły i prędkości otwierania zamykania Engel Victory 50 2018-04-03

Reportaże