Nowa inwestycja w firmie Erg

Nowa inwestycja w firmie Erg
Firma Erg uruchomiła właśnie nową linię do produkcji specjalnych folii przeznaczonych do pakowania artykułów higienicznych.

Firma opracowała metodę produkcji specjalistycznej folii do pakowania materiałów higienicznych. Przeszła ona już konieczne testy i teraz możliwe będzie jej wdrażanie do działalności przemysłowej.

- Zastosowana nowoczesna technologia produkcji tego rodzaju folii pozwala na osiągniecie właściwości opakowania sprawiających, że wyrób jest nie tylko właściwie zabezpieczony, ale również łatwo dostępny dla końcowego klienta. Powyższy produkt pozwala na wejście w kolejną atrakcyjną niszę rynkową. Potencjalnymi odbiorcami nowej folii są między innymi producenci ręczników higienicznych, serwetek, papierów toaletowych i innych artykułów higienicznych. Po przeprowadzeniu udanych testów nowego wyrobu obserwujemy spore zainteresowanie naszym produktem. – tłumaczą przedstawiciele Erg.

Dotychczas większość krajowego zapotrzebowania pokrywał głównie import. Teraz za sprawą inwestycji przeprowadzonych przez ERG ten stan powinien ulec zmianie.

Firma Erg jest od dawna czołowym producentem różnego rodzaju wyrobów foliowych. Znaczną część jej asortymentu stanowią folie opakowaniowe z możliwością nadruku. Produkuje również folie przeznaczone do laminowania, mrożonek oraz folię moletowaną. Ponadto spółka działa na polu wyrobów wtryskowych. Jako jeden z największych w kraju producentów dostarcza szeroką gamę obudów do akumulatorów rozruchowych do samochodów osobowych, ciężarowych, ciągników oraz maszyn rolniczych.

Enter a title for the image


Czytaj więcej: Folia 291

brak
 

Jesteśmy specjalistami w produkcji na szeroką skalę nowoczesnych wyrobów z tworzyw sztucznych: folii polietylenowych, wyrobów wtryskowych

Polska