Nowa krystalicznie przezroczysta folia do etykiet IML

Nowa krystalicznie przezroczysta folia do etykiet IML
Spółka Innovia Films wprowadziła do swojej oferty nową folię RayoForm ICU. Jest to wysoko przezroczysta folia do etykiet IML produkowana w oparciu o proces rozdmuchu. Wysoka przezroczystość folii RayoForm ICU czyni ją dobrym rozwiązaniem służącym prezentacji marki i produktu.

- Na rynku istnieje obecnie trend w kierunku przezroczystych pojemników - mówi Richard Southward z firmy Innovia Films. - Właściciele marek preferują je z uwagi na fakt, że pozwalają konsumentom zobaczyć wygląd, jakość i kolor produktu przed podjęciem decyzji zakupu. Przezroczyste pojemniki umożliwiają także na lepsze pozycjonowanie samej marki i ekspozycję na półce sklepowej.

Folia RayoForm ICU została specjalnie opracowana w celu maksymalizacji oddziaływania marki poprzez przezroczyste pojemniki. Pozwala ona także na optymalizację procesu produkcji. Przeprowadzone próby pokazały, że folia ta umożliwia przekroczenie standardowych prędkości dla druku arkuszowego. Folia posiada dobre parametry mechaniczne, stąd arkusze mogą być umieszczane w maszynie każdym ze swoich boków. Ponadto zastosowanie RayoForm ICU przekłada się na zwiększoną produktywność poprzez szybszą aplikację etykiet, stabilność wymiarów i lepsze ułożenie w stosie.

- Folia RayoForm ICU jest obecnie dostępna w grubości 58 mikronów - dodaje Southward. - Już teraz widzimy duże zainteresowanie tym produktem i jesteśmy otwarci na dostarczenie rolek próbnych w celu przetestowania doskonałych właściwości tej folii.

Innovia Films


Czytaj więcej: Opakowania 1134 Folia 301