Nowe papiery syntetyczne Fasson


Zakres stosowania uniwersalnego papieru syntetycznego Fasson 2S -- 110FC uzupełniony jest przez specjalny, wytrzymały produkt – nowy papier syntetyczny Fasson 160 UCT -- przeznaczony do etykiet i metek o wysokich parametrach, do stosowania w nieprzyjaznych środowiskach. Został on stworzony do stosowania w etykietach naklejanych na chropowatej powierzchni, np. na drewnie, oponach, sprzęcie ogrodniczym i posiada certyfikaty FDA CFR i ISEGA, dopuszczające jego stosowanie w bezpośrednim kontakcie z żywnością.

Dostępność tych dwóch nowych syntetycznych papierów poprzez usługę Rapid-Roll firmy Fasson oznacza, że klienci mogą skorzystać z 48-godzinnego czasu dostawy na miejsce, także w przypadku zamawiania minimalnych ilości – tak, że dotrzymanie terminów dostaw do użytkowników końcowych nie jest najmniejszym problemem.

Szczegóły dotyczące papieru syntetycznego Fasson 2S -- 110FC i Fasson 160 UCT oraz informacje na temat pełnej gamy produktów Fasson dostępne są na stronie internetowej Avery Dennison Roll Materials Europe --
www.europe.fasson.com

Czytaj więcej: Etykiety 96