Nowi partnerzy Grupy MAPRO

Nowi partnerzy Grupy MAPRO
Grupa Mapro ma przyjemność poinformować, że od marca 2018 r. dzięki nawiązaniu współpracy z dwoma partnerami o światowym zasięgu, poszerzyła swoje portfolio wprowadzając nowe linie produktów do swojej oferty.

W styczniu tego roku Grupa Mapro zawarła umowę OEM z włoskim producentem urządzeń peryferyjnych – firmą Moretto S. p. A., będącą liderem w swojej branży. Produkty Moretto obejmują kompletne rozwiązania m.in. w zakresie przygotowania i transportu surowca oraz termostatowania i chłodzenia form. Już urządzenia peryferyjne Moretto tj. suszarki, odwilżacze, podajniki, granulatory, chillery i termoregulatory wodne, ciśnieniowe i olejowe mogą być dostarczane w pełnym pakiecie wraz z wtryskarkami Haitian oraz Zhafir.

moretto


W lutym Grupa Mapro zawarła drugą umowę OEM z liderem branży automatyzacji – francuskim producentem robotów - Sepro Robotique, rozpoczynając dystrybucję oraz kompleksową obsługę robotów pod marką „ HAITIAN by SEPRO ‘’. Wraz z wtryskarkami hydraulicznymi HAITIAN i elektrycznymi ZHAFIR, klient może wybierać spośród pełnej gamy robotów 3-osiowych, 5-osiowych i 6-osiowych z pełną integracją sterowania robotem z systemem kontroli maszyny.

haitian sepro


Firma MAPRO zaspokaja w ten sposób rosnące zapotrzebowanie na kompleksowe rozwiązania związane z automatyzacją procesu produkcji na linii wtryskarka – robot na najwyższym poziomie integracji.

mapro magazyn


Grupa Mapro, działająca na terenie Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy, dzięki stałemu rozszerzaniu oferty produktowej daje Klientowi możliwość zakupu w pełni wyposażonego gniazda produkcyjnego u jednego dostawcy, jednocześnie zapewniając pełną obsługę serwisową. Dla Klienta oznacza to nie tylko najwyższą wydajność produkcyjną a tym samym większą rentowność, ale także zwiększoną elastyczność i efektywne zarządzanie kosztami.

mapro moretto


Źródło: Mapro Polska


Wtryskarki Haitian, wtryskarki Zhafir, osprzęt
 

Wtryskarki Haitian, wtryskarki Zhafir, osprzęt peryferyjny i roboty do wtryskarek

Polska


Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08