Nowy serwis firmy Sealed Air w Polsce

Firma Sealed Air uruchomiła właśnie w naszym kraju nowy, profesjonalny i kompleksowy serwis opakowań o nazwie „one stop”.

Nowy serwis opakowaniowy „one stop” ma na celu umożliwienie odbiorcom szybsze, efektywniejsze i oszczędniejsze pakowanie ich produktów. Najważniejszą cechą systemu jest dostępność wszystkich elementów usługi - maszyn, technologii, materiałów - w jednym miejscu i u jednego dostawcy.

Na czym polega innowacja Sealed Air?

Odbiorca – producent zabawek, mebli, artykułów biurowych, mrożonek oraz praktycznie dowolna firma działająca na rynku FMCG - w ramach usługi „one stop” otrzymuje materiały opakowaniowe, odpowiednio dobrane maszyny pakujące oraz niezbędne wsparcie i wiedzę techniczną. Lokalni przedstawiciele oraz zespoły techniczne Sealed Air dbają również o właściwą instalację i działanie sprzętu, przeprowadzając szkolenia w zakresie jego obsługi i oferując serwis w trakcie jego użytkowania.

Wprowadziliśmy rozwiązanie optymalne, które pomaga uniknąć trudności związanych z doborem i nastawami maszyny oraz doborem materiału opakowaniowego. Tym samym klient ma pewność, że otrzymuje właściwe rozwiązanie - mówi Sławomir Kwiatkowski, regionalny menedżer sprzedaży Sealed Air w Europie Północnej i Centralnej.

Serwis opakowaniowy „one stop” został wdrożony przez Sealed Air w Polsce, we Włoszech, Francji oraz w Niemczech, krajach Beneluksu i na rynkach Europy środkowo-wschodniej. Odbiorcy mają dostęp do jednorodnej technologii i to bez względu na zakres swojego działania w Europie. Obsługa techniczna serwisu w zakresie pakowania termokurczliwego, wspierana jest przez dwa centra sprzętu systemowego Sealed Air w Szwajcarii (CSC) i w Anglii (UK Bradford).

- Wprowadzenie usługi „one stop” oznacza, że Sealed Air nie tylko dostarcza kompletną technologię pakowania, ale oferuje również własny, kompetentny serwis. Wszystko to ma bezpośredni wpływ na poprawę efektywności działalności klientów, zarówno produkcyjnej jak i dystrybucyjnej. Dostawca opakowań, obok firm logistycznych i spedycyjnych, staje się w ten sposób kluczowym ogniwem we współczesnym łańcuchu dostaw - dodają przedstawiciele firmy.

Firma Sealed Air jest właścicielem marki Cryovac, pod którą oferowane są min. folie o wysokich parametrach przejrzystości, które znacząco poprawiają ekspozycje pakowanych produktów. Koncern jest globalnym liderem rynku zaawansowanych technologii opakowań ochronnych i specjalistycznych, zarówno do zastosowań przemysłowych, jak i dla konsumentów indywidualnych.


brak
 

Cryovac, folia bąbelkowa, folia pęcherzykowa, folie, folie barierowe, folie termokurczliwe, food packaging, industrial packaging, instapak, koperty ochronne, maszyny, materiały opakowaniowe

Polska