Nowy uchwyt kasetowy firmy Elesa+Ganter

Nowy uchwyt kasetowy firmy…
Nowy produkt jest wykonany z bardzo wytrzymałego technopolimeru. Jest odporny na oleje, smary i inne czynniki chemiczne. Uchwyty PR-PF dedykowane są do elementów zabudowy ze stali bądź tworzywa sztucznego o grubość ścianki 0,7mm ÷ 2,2mm. Aktualnie dostępne są w dwóch rozmiarach, o szerokości 92 lub 137mm.

Uchwyty kasetowe zostały stworzone po to, by zaoszczędzić przestrzeń wokół urządzenia. Idealnie wywiązują się z tego zadania, ponieważ po zamontowaniu praktycznie nie wystają poza jego obrys. Mocowanie uchwytu kasetowego odbywa się poprzez "zatrzaśnięcie" w odpowiednio wykonanym otworze montażowym. Nie ma tu potrzeby wiercenia, czy gwintowania dodatkowych otworów pod śruby lub wkręty. Montaż nie wymaga więc użycia żadnych narzędzi. Design uchwytu PR-PF, w połączeniu z lekko zaokrąglonymi liniami, zapewnia estetyczny wygląd, a zarazem ergonomiczny i pewny chwyt.

Elesa+Ganter wprowadziła uchwyty kasetowe do swojej oferty ponad pięć lat temu. W 2007 roku produkt ten otrzymał prestiżową nagrodę "IF Design Award" (tzw. Oskar wzornictwa).


brak
 

Standardowe elementy maszyn: uchwyty, trzpienie, wibroizolatory, zawiasy, pokrętła, magnesy, dociski, napinacze, zestawy kołowe

Polska