Oglądalność Plastech.pl rośnie

Oglądalność Plastech.pl rośnie
Warto czytać i reklamować się w wortalu Plastech.pl. Nasz serwis zajmuje czołowe lokaty jeśli chodzi o najczęściej oglądane strony w polskim internecie. Takie wyniki przynoszą najnowsze pomiary ruchu na naszej witrynie - statystyki Stat.pl/PBI obliczone przez zewnętrzną firmę.

Statystyki Stat.pl/PBI oferowane są przez stat24 wspólnie z firmą PBI (Polskie Badania Internetu Sp. z o.o.), w której skład wchodzą największe polskie portale (Gazeta.pl, INTERIA.PL, Onet.pl, Rzeczpospolita OnLine, Wirtualna Polska).

Statystyki te opierają się na technologii gemiusTraffic, która stała się standardem monitorowania ruchu na komercyjnych witrynach internetowych w Polsce. Słowem – pozwalają one na rzetelne i wiarygodne oszacowanie zainteresowania jakim wśród odbiorców cieszą się poszczególne strony w internacie. Co ważniejsze ta sama metodologia i jeden przyjęty standard umożliwia porównywanie oglądalności różnych witryn.

Badania pokazują, że Plastech.pl nie ma sobie równych w kategorii Biznes/Giełdy. A to znaczy, że żaden portal zajmujący się tą tematyką nie może pochwalić się większą oglądalnością.

Dlaczego warto wierzyć w wyniki pochodzące ze Stat24? Bo są niezależne, a oglądalność wszystkich stron mierzona jest tą samą metodą i zgodnie z jednym standardem. Statystyki te obiektywnie oddają rzeczywisty układ sił w internecie. Poprawnie klasyfikują najczęściej i najrzadziej oglądanych.

Plasujemy się na 372 miejscu jeśli chodzi o klasyfikację generalną najczęściej oglądanych polskich stron. To rewelacyjny wynik, bo ranking obejmuje blisko 60 tys. witryn internetowych.

W marcu br. zaglądało do nas 73.974 osób. Wszystkie inne serwisy zajmujące się naszą branżą: tworzywami sztucznymi i opakowaniami miały wyniki znacznie gorsze. To oznacza, że biorąc pod uwagę jedynie serwisy podobne do naszego, jesteśmy poza wszelką konkurencją.

Co to wszystko oznacza? Jesteśmy coraz bardziej cenionym i zauważanym medium. Jednocześnie stale podnosimy swoją atrakcyjność jako miejsce reklamy. Dlatego warto się ogłaszać i reklamować na naszych stronach. Nas bowiem naprawdę czytają!

Na życzenie udostępniamy hasło dostępu do naszych statystyk w stat24. Wszystkich zainteresowanych naszymi szczegółowymi statystykami pochodzącymi ze stat24 prosimy o kontakt z naszym biurem.

tel: 0 56 6229037
mail: info@plastech.pl

Czytaj więcej: Plastech 39Forum

Takakanta

Program ERP do produkcji z wtryskiem - czego używacie? 2018-05-23

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Reportaże