Olej Kujawski w nowych opakowaniach

Olej Kujawski w nowych opakowaniach
Agencja brandingowa Wilk Studio zaprojektowała szatę graficzną nowej linii produktowej „Kujawski ze smakiem” dla producenta olejów ZT “Kruszwica” S.A. Cztery nowe warianty smakowe oleju (Kujawski z czosnkiem, Kujawski z bazylią, Kujawski z czosnkiem i bazylią, Kujawski z pomidorami, czosnkiem i bazylią) właśnie trafiają do dystrybucji.

- Z jednej strony zachowaliśmy widoczną spójność ze standardowym olejem Kujawskim sprzedawanym w butelce PET, z drugiej – nadaliśmy mu charakter bardziej premium – mówi Marek Repetowski, Art Director z Wilk Studio - Dla nowego produktu dedykowana została butelka szklana o pojemności 250 ml, dla której przygotowaliśmy oprócz nowej grafiki również koncepcję wykrojników etykiet. Najważniejszym zadaniem było jednak znalezienie optymalnej widoczności marki i rozróżnienie pomiędzy sobą poszczególnych wariantów smakowych. Dlatego w czasie prac projektowych opracowaliśmy nowe, przestrzenne logo, które w atrakcyjny i przejrzysty sposób łączy się z motywem graficznym opracowanym dla danego smaku.

olej kujawski ze smakiem - nowe opakowania


Kujawski ze smakiem jest kolejną innowacją produktową marki, która w tym roku wprowadziła również na rynek olej Kujawski filtrowany na zimno.wstyd wstyd
*.252.236.198

Wysłany: 2016-03-24 13:35:53

Do tej pory wmawiali nam, że olej kujawski taki najlepszy z pierwszego tłoczenia a tu się okazuje, że mydlili nam oczy, ze najlepszy jest tłoczony na zimno i dopiero teraz wprowadzają takie jakie powinny być już dawno...

Anonymous Anonymous
*.244.72.246

Wysłany: 2016-03-27 22:26:55

Prawdę mówiąc siedzę w branży opakowań nie od dziś i dziwię się, że tak późno te opakowania zmienili, jak się pojeździ trochę po dobrych tematycznych targach jak chociażby te Packing Innovations to mając świadomość ogólnoświatowych trendów takie zmiany powinni wprowadzić już dawno a mają od tego pewnie sztab ludzi więc jak widać takie targi potrzebne nawet dla największych wyjadaczy :)