Plast Eurasia Istanbul przygotowuje się do 33. edycji

Plast Eurasia Istanbul przygotowuje…

Międzynarodowe Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych "Plast Eurasia Istanbul 2024", przygotowują się do zgromadzenia po raz 33. w dniach 4-7 grudnia 2024 roku, w Centrum Targowo-Kongresowym Tüyap, przedstawicieli światowego przemysłu tworzyw sztucznych. Targi organizowane przez Tüyap, we współpracy z PAGEV (Plastics Industrialists Research Development and Education Foundation) utrzymują stabilny wzrost i umacniają swoją pozycję wiodących targów branży.

Jako największe targi branży tworzyw sztucznych organizowane corocznie w Eurazji, Plast Eurasia Istanbul 2024 przygotowuje się do przyjęcia tysięcy profesjonalistów z branży zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Największe doroczne targi w branży zyskują renomę

W 2023 r. 1 375 wystawców z 43 krajów zaprezentowało swoje produkty i usługi podczas targów Plast Eurasia Istanbul Fair, które oferują środowisko handlowe rozciągające się na rozległym obszarze geograficznym i znalazły okazję do wzmocnienia wizerunku marki, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zdobycia światowego uznania. 67 249 profesjonalnych odwiedzających ze 118 krajów spotkało się z kluczowymi graczami branży, przy czym 16% całkowitej liczby odwiedzających stanowili goście zagraniczni. Przedstawiciele branży, którzy spotkają się w tym roku po raz 33, będą mieli okazję zobaczyć najbardziej zaawansowane technologie oraz najnowsze produkty i usługi w branży tworzyw sztucznych pod jednym dachem.

plasteurasia2022-002


Tysiące produktów na targach Plast Eurasia w Stambule; Centrum Technologii i Innowacji

Plast Eurasia Istambuł, najbardziej prestiżowe targi branży tworzyw sztucznych w regionie Eurazji, które kształtują przyszłość przemysłu tworzyw sztucznych, zamierzają w tym roku ponownie pobić własne rekordy pod względem liczby wystawców, hal wystawowych i odwiedzających. Targi zaprezentują szeroką gamę produktów, w tym maszyny do tworzyw sztucznych, wyposażenie maszyn i produkty podbranżowe, formy, technologie recyklingu, urządzenia cieplne i sterujące, systemy automatyki, systemy chłodzenia, surowce i chemikalia oraz półprodukty.

plasteurasia2022-010


Wiodące targi branży tworzyw sztucznych będą nadal kształtować przyszłość branży, gromadząc najnowsze trendy i rozwiązania w branży.

Skorzystaj z okazji i zdobądź bezpłatny bilet

Nie przegap szansy na obejrzenie tysięcy produktów, które zostaną zaprezentowane przez wiodące marki z branży tworzyw sztucznych i skorzystaj z możliwości zdobycia bezpłatnego biletu, akcja potrwa do 9 września.

plasteurasia2022-081