Plastech w programie partnerskim Inteligo

Od teraz wszyscy użytkownicy Plastech.pl mogą na strona naszego serwisu uzyskać informacje o ofercie Inteligo i otworzyć konto firmowe, indywidualne bądź wspólne.

Inteligo jest marką nowoczesnych usług finansowych, pod którą PKO Bank Polski oferuje konto dostępne dla klientów indywidualnych oraz małych firm. Inteligo oferuje Państwu możliwość lepszego zarządzania swoimi pieniędzmi, ponieważ pozwala osiągać większe zyski z odsetek i korzystać z konta w wygodniejszy sposób.

Otwierając konto Inteligo:
 • Na rachunku ROR i firmowym w ramach konta Inteligo zarabiasz więcej niż na rachunkach tradycyjnych.
 • Wszystko załatwisz bez kolejek, w prosty sposób i szybko. Usługi, takie jak EmailMoney, QuickMoney pozwalają na szybsze i łatwiejsze przelewy.
 • Uzyskujesz dostęp do swoich pieniędzy przez 24 godziny na dobę. Nie trzeba wychodzić z domu. Wszystko załatwisz nie tracąc czasu podczas przerwy w pracy lub szkole. O dowolnie wybranej porze dnia lub nocy można połączyć się z Inteligo przez Internet, WAP lub telefon i załatwić swoje sprawy w banku. Dzięki kartom Visa Electron otrzymujesz dostęp do gotówki przez 24 godziny na dobę. Bankomaty umożliwiają też sprawdzenie salda, zmianę kodu PIN i wydrukowanie listy kilku ostatnich transakcji.
 • W prosty, wygodny i bezpieczny sposób realizujesz większość operacji samodzielnie. Przez Internet, WAP, SMS lub telefon. Realizacja prawie wszystkich operacji zajmie jedynie kilkadziesiąt sekund!

 • Czytaj więcej: Plastech 39 Internet 41  Forum

  Uzialas

  Tworzywo - poliketon 2018-05-15

  Recykling_tworzyw

  Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

  Pawel11

  Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

  Zaptech16

  PC ABS i HIPS 2018-05-08

  Ramones

  Własna firma produkcyjna 2018-04-30

  Reportaże