Polska premiera przenośnych spektrofotometrów na targach Plastpol

Polska premiera przenośnych…

To urządzenia gotowe do zarządzania cyfrowymi danymi barw. Można je będzie znaleźć oraz wypróbować na stoisku firmy A-47.

Umożliwiają one zwiększenie wydajności oraz zapewnienie jakości na przykład w zakładach produkcyjnych przemysłu samochodowego oraz produktów teleinformatycznych. Modele CM-26dG, CM-26d oraz CM-25d mają zastąpić spektrofotometry CM-2600d oraz CM-2500d powszechnie wykorzystywane do tej pory w przemyśle samochodowym oraz informatycznym. Produkty te są wykorzystywane przede wszystkim w zakładach produkcyjnych wytwarzających i montujących części wewnętrzne do samochodów oraz części zewnętrzne smartfonów i tabletów.

Jakie są zalety serii CM-26dG ?

Po pierwsze to poprawa prędkości procesu kontroli poprzez jednoczesny pomiar barwy i połysku. CM-26dG to spektrofotometr typu "dwa w jednym", umożliwiający jednoczesny pomiar barw i połysku, charakteryzujący się zwartym korpusem ważącym zaledwie 660 g. Pozwala to na zwiększenie wydajności pomiaru dużych ilości próbek, co znacznie podnosi prędkość i dokładność procesu kontroli.

Po drugie nowe urządzanie pozwala na osiągnięcie doskonałej kontroli jakości z najwyższą dokładnością pomiaru. Nowa seria zapewnia niezrównany poziom zgodności pomiędzy instrumentami, który do tej pory był osiągany wyłącznie przez instrumenty laboratoryjne klasy referencyjnej. Umożliwia to wykorzystanie ich do kontroli jakości w całym łańcuchu dostaw, od producentów części do producentów wyrobów gotowych.

A to jedynie fragment wielu zalet urządzeń z innowacyjnej serii Konica Minolta. O szczegóły będzie można pytać specjalistów podczas odwiedzin na firmowym stoisku A - 47 w czasie największych w tej części Europy targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy Plastpol 2019.

CM-26dG Series 2
CM-26dG Series 2


Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08