Producenci wyrobów gumowych na POWTECH i ISGATEC

Producenci wyrobów gumowych na POWTECH i ISGATEC
W dniach 11-13.10.2005 odbyły się w Norymberdze Międzynarodowe Targi Mechanicznych Procesów Przetwórczych POWTECH 2005, oraz Międzynarodowe Targi Uszczelnień ISGATEC. W obu imprezach targowych zaprezentowało swoje produkty ponad 130 firm związanych ściśle z przemysłem gumowym.


Międzynarodowe Targi Mechanicznych Procesów Przetwórczych POWTECH 2005 nazywane targami technik proszkowych, odbyły się w dniach 11÷13 października br. z udziałem 683 wystawców. Tematyka obejmowała materiały sproszkowane i granulaty m.in. w przemyśle chemicznym, produkcji lakierów, katalizatorów, przemyśle spożywczym, farmacji i ochronie środowiska. W przemyśle chemicznym materiały sypkie występują jako materiały podstawowe, produkty pośrednie i finalne.

W przetwórstwie tworzyw sztucznych i gumy stosuje się wiele składników w postaci proszków (np. napełniacze, pigmenty, antyutleniacze, stabilizatory, przyspieszacze i inne).

Na targach obserwowałem producentów wyrobów gumowych oferujących uszczelnienia, trudnościeralne wykładziny gumowe w mechanicznych procesach obróbki, taśmy transporterowe.

Taśmy przenośnikowe gumoweFirma Roulunds Tech A/S z Danii zaprezentowała szeroki asortyment gumowych taśm przenośnikowych. Odpady gumowe wykorzystywane są w całości do produkcji szerokiego asortymentu bezpiecznych słupków wyposażonych w elementy odblaskowe. Umocowane przy wąskich przejazdach, uliczkach, czy małych parkingach odchylają się podczas najechania samochodem, nie ulegają zniszczeniu i nie powodują otarcia karoserii. Składające się w pół gumowe systemy transporterowe firm EBS (Holandia) i Sicon (Szwecja) służą do transportu materiałów sypkich na odległości do kilku kilometrów. Zajmują mało miejsca, nie powodują zapylenia otoczenia i zabezpieczają transportowany ładunek przed opadami atmosferycznymi.

Więcej informacji o targach, wystawcach i produktach na stronie: www.powtech.de


4-te Międzynarodowe Targi Uszczelnień ISGATEC

Stoisko ISGATEC GmbH organizatora targów uszczelnień pod tąMiędzynarodowe Targi Uszczelnień ISGATEC były interesującą imprezą zorganizowaną przez Isgatec GmbH i FairXpert GmbH. Isgatec GmbH to firma z Mannheim świadcząca usługi marketingowe i konsultingowe w Europie, działająca na rynku uszczelnień i polimerów.

Czytaj więcej: Targi 792Forum

Plaseco69

PC ABS i HIPS 2018-04-24

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże