Propaream T710, czyli nowa folia firmy Innovia Films

Propaream T710, czyli nowa folia firmy Innovia Films
Firma Innovia Films wprowadza na rynek swoją nową, ułatwiającą otwieranie folię przezroczystą przeznaczoną do owijania ryz papieru.

Nowość brytyjskiego koncernu, który działa również w Polsce, to folia Propaream T710. Została opracowana w odpowiedzi na wymagania rynku małych i domowych biur.

- Rosnąca popularność owijania przyciętych ryz papieru w przezroczystą folię powodowana jest dążeniem do wyróżnienia ich na półkach sklepowych, a także do nadania produktowi wizerunku wysokiej jakości. Ten sposób pakowania umożliwia również różnicowanie produktów i łatwą ich identyfikację. Zapewnia jednocześnie odpowiednią ich ochronę i doskonałe późniejsze zachowanie na maszynach - mówi Zena Bergmann z firmy Innovia Films.

Przez wiele lat Innovia Films dostarczała odbiorcom spełniającą te wymagania przezroczystą, błyszczącą, powlekaną akrylem folię OPP o symbolu Propaream. Nowa folia jest jej rozwinięciem. Posiada właściwości ułatwiającą otwieranie, a specjalne linie umieszczone wzdłuż boków opakowania pozwalają na oszczędność czasu przy jego otwieraniu doskonale dopasowując je do potrzeb szybko rozwijającego się rynku papierów ciętych.

Wpisz tytuł dla obrazu

- Opracowanie folii Propaream T710P jest kolejnym, świetnym przykładem na to jak Innovia Films reaguje na potrzeby rynku podnosząc - w ramach istniejącej oferty folii do owijania ryz papieru - wartość popularnego produktu tak by zaproponować odbiorcom coś całkiem nowego i unikatowego - dodaje Amaia Cowan, Dyrektor Rynku Specjalnych Folii Opakowaniowych, Innovia Films.

Propaream T710P ułatwia otwieranie opakowania, bez jego zniszczenia, dzięki łatwootwieralnym zgrzewom. W odróżnieniu od tradycyjnych opakowań z papieru powlekanego polietylenem, ten materiał nie wymagania stosowania zamykającego opakowanie kleju, co sprawia, że proces pakowania produktu jest bardziej czysty. Duży zakres temperatur zgrzewania umożliwia dużą elastyczność stosowania i dużą prędkość pracy maszyn pakujących.

Pojedyncze opakowania można po otwarciu ponownie zamykać stosując opakowanie z folii w połączeniu z wielokrotnie przylepną etykietą, co pozwala przechowywać papier w doskonałym stanie i właściwie go chronić aż do czasu ponownego użycia. Folia PropareamT710P została opracowana specjalnie do owijania dużych ryz papieru zapewniając ich atrakcyjny wygląd, gwarantując doskonałe parametry produktu podczas późniejszego użytkowania i właściwą jego ochronę, co ma ogromne znaczenie dla tego segmentu rynku.

Czytaj więcej: Folia 291