Rajapack z certyfikatami ISO: 9001 i 14001

Rajapack z certyfikatami ISO: 9001 i 14001
Pod koniec grudnia ub.r. firma Rajapack otrzymała certyfikaty ISO: 9001 i 14001, potwierdzające ukończenie procesu wdrożenia obydwu międzynarodowych standardów. System zarządzania firmy w zakresie świadczenia usług z obszaru handlu hurtowego opakowaniami zapewnia najlepszą jakość i jednocześnie chroni środowisko.

- Rajapack, jako dystrybutor materiałów opakowaniowych z najszerszą ofertą dostępną na polskim rynku, jest partnerem firm m.in. z branży kurierskiej, logistycznej, farmaceutycznej, automatycznej czy elektronicznej, a także wielu sklepów internetowych - mówi Jarosław Kamiński, dyrektor zarządzający Rajapack Polska. - Od roku realizujemy również zamówienia od klientów z Czech i Słowacji. Firmy korzystające z naszej oferty opakowań wysyłkowych i systemów do produkcji wypełniaczy stawiają na bezpieczeństwo przesyłek, optymalizację czasu realizacji zamówień i na budowanie pozytywnego doświadczenia klienta. Jakość świadczonych przez nas usług ma znaczący wpływ na realizację tych celów. Mamy świadomość tej odpowiedzialności, a wdrożone międzynarodowe standardy pozwolą nam prowadzić działalność z jeszcze większą troską o jakość i środowisko. Jesteśmy przekonani, że stała analiza i udoskonalenie współpracy jest najlepszą metodą budowania wartościowego partnerstwa biznesowego.

Norma ISO: 9001 określa wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością w firmie. W trakcie jej wdrażania optymalizowane są wszystkie procesy wewnątrz przedsiębiorstwa. Norma ta ukierunkowana jest na zrozumienie i spełnianie wymagań klientów, przyjęcie podejścia procesowego, monitorowanie skuteczności procesów i ciągłe ich doskonalenie.

Z kolei w normie ISO: 14001 Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zawarła wymagania określające systematyczny nadzór nad działaniami mającymi wpływ na środowisko. Definicja polityki środowiskowej w oparciu o wspomniany standard pomaga firmie wyznaczyć cele i zadania na rzecz ochrony środowiska, a także śledzić efekty tych działań.

Czytaj więcej: Opakowania 1114

brak
 

Taśmy samoprzylepne, etykiety, kartony, koperty, woreczki strunowe, folie, wypełniacze, nadruki

Polska