Relacja wideo z targów Packaging Innovations 2014

Relacja wideo z targów Packaging…
Szósta edycja targów Packaging Innovations, które odbyły się w dn. 9-10 kwietnia w warszawskiej hali Expo XXI, zgromadziła rekordową liczbę wystawców i odwiedzających. O ile w ubiegłym roku wystawiło się 130 firm z 6 krajów, o tyle podczas tegorocznych targów można było obejrzeć ofertę ponad 150 firm z 17 krajów (z Polski, Wielkiej Brytanii, Białorusi, Austrii, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Czech, Słowacji, Włoch, Litwy, Szwecji, Holandii, Węgier, Finlandii, Chin i Stanów Zjednoczonych). Aż o jedną czwartą wzrosła liczba gości - w tym roku wystawę obejrzało ok. 3,8 tys. specjalistów z branży opakowań.

Zdaniem organizatorów te wyniki świadczą o mocnej pozycji targów i o dużym potencjale ich dalszego rozwoju:
- Chcemy, by te targi stały się wiodącą imprezą w branży opakowań w Europie Centralnej - mówi Ewa Woch z firmy easyFairs.

Tradycyjnie podczas targów można było zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w dziedzinie opakowalnictwa. W tym roku aż 70 firm zaprezentowało innowacje w tym zakresie - w porównaniu z ubiegłym rokiem liczba nowości branżowych opatrzonych logo "Innowacja" wzrosła ponad dwukrotnie.

Targom towarzyszyło szereg wydarzeń dodatkowych, jak np. seminaria learnShops, IV Międzynarodowa Konferencja Logistyka Odzysku, Forum Polskiej Izby Opakowań czy wystawa opakowań kartonowych Pro Carton/ECMA Carton Award 2013. Tradycją targów jest także wydzielenie Strefy Studenta.

Więcej na temat tegorocznej edycji targów w naszej relacji wideo.
gość
gość
*.38.89.211

Wysłany: 2014-04-16 11:26:25

świetna impreza !