Rusza kształcenie managerów technicznych

Rusza kształcenie managerów technicznych
Holistyczne i praktyczne podejście do zarządzania gospodarką techniczną jest kluczem nie tylko do rozwiązania aktualnych problemów i uniknięcia całego ich spektrum w przyszłości, ale i optymalizacji procesów, sukcesywnego obniżania kosztów oraz podnoszenia wydajności. W celu ułatwienia sprawnego poruszania się w obszarze zarządzania technicznego Instytut BalticBerg opracował roczny, profesjonalny program edukacyjny "Manager Techniczny". Zajęcia zaczynają się już w marcu i potrwają do listopada br.

Program został skonstruowany w taki sposób, aby zapewnić optymalne rozłożenie czasu poświęconego na realizację poszczególnych części: teoretycznej, studiów przypadków połączonych z ćwiczeniami managerskimi, oraz części warsztatowej.

Program obejmuje rok kompleksowej edukacji i składa się na niego 14 modułów o praktycznym charakterze. Nauka odbywa się podczas trzynastu weekendowych zjazdów. Zajęcia prowadzone przez rynkowych praktyków obejmują m.in. 30 praktycznych warsztatów. Formuła zajęć oparta jest o studia MBA, posiadają one certyfikację EMMP (European Maintenance Management Professional).

Więcej szczegółów na temat programu oraz zgłoszenia na stronie internetowej organizatora.