Ruszył nowy wortal Plastech.pl/Plastech.biz

Ruszył nowy wortal Plastech.pl/Plastech.biz
Uruchamiamy zapowiadaną nową wersję serwisu Plastech.pl/Plastech.biz. Stworzyliśmy dwie równoległe edycje wortalu: polską i anglojęzyczną. Wprowadziliśmy też kilka nowości dla użytkowników. Życzymy przyjemnego korzystania z odnowionego Plastechu. W razie jakichkolwiek uwag związanych z użytkowaniem serwisu prosimy o kontakt z naszą redakcją.

1.Przy rejestracji do naszego wortalu prosimy o wypełnienie specjalnej anonimowej ankiety osobowej, która pozwoli nam lepiej poznać naszych użytkowników i umożliwi optymalne dopasowanie treści wortalu do ich potrzeb.

2.By dodać ofertę biznesową, która ukaże się w naszym wortalu należy wpierw wprowadzić firmę do Katalogu Firm Plastech. Ma to przyczynić się do jeszcze większej wiarygodności publikowanych przez nas ofert biznesowych.

3.Jeśli firma znajduje się już w katalogu, to użytkownik musi się do niej dopisać, tak aby być bezpośrednio powiązanym z firmą w imieniu, której zamieszcza oferty biznesowe.

4.Nowością będzie faworyzowanie ofert pochodzących od użytkowników z płatnych pakietów Biznes Premium i Biznes Plus nad oferty użytkowników z pakietu Biznes Start. Oznacza to, że zawsze oferta firmy posiadającej pakiet Biznes Plus lub Biznes Premium będzie prezentowana powyżej ofert firm z pakietu Biznes Start. Zmiana ta nie dotyczy ofert wyróżnionych, które zawsze zachowają pierwszeństwo, bez względu na pakiet posiadany przez firmę, której dotyczą.

5.Umożliwimy przesyłanie prywatnych wiadomości mailowych pomiędzy użytkownikami Plastech. Tym samym komunikacja biznesowa między firmami będzie jeszcze sprawniejsza.

6.Obydwie wersje, czyli Plastech.pl i Plastech.biz będą posiadać równoległe funkcjonalności. Wszystkie opcje dotyczą obydwu edycji wortalu.

7. Po zarejestrwoaniu się w jednej wersji językowej użytkownik ma jednocześnie dostęp do drugiej z identycznym loginem i hasłem. Nie musi się już więcej rejestrować w serwisie. Konieczne jest jednak ponowne zalogowanie.

Zespół Plastech.pl/Plastech.biz


Pawelw
Pawelw

Wysłany: 2009-01-16 20:20:00

Pierwszy komentarz w nowym Plastechu. Zawsze musi być ten pierwszy

Post edytowany przez Plastech : niedziela, 18 stycznia 2009

Anonymous Anonymous
*.81.200.62

Wysłany: 2009-01-19 07:57:14

Witam ,

Nowy szata jest OK, przejrzysta, czytelna.

Mam tylko jedna uwage , dlaczego w dziale "Oferty Pracy" nie ma możliwośći wyszukiwania o zadanych kryteriach tak jak to miało miejsce poprzednio.Pozdrawiam wszystkich urzytkowników.

Pawelw
Pawelw

Wysłany: 2009-01-19 13:30:21

Witam,Niektóre funkcje, w tym zaawansowane wyszukiwarki dla poszczególnych działów, zostaną uruchomione w ciągu najbliższych dni.Pozdrawiam