Seminarium nt. nadmiernego zużycia elementów form wtryskowych

Seminarium nt. nadmiernego zużycia elementów form wtryskowych
Bydgoski Klaster Przemysłowy wraz z Duńskim Instytutem Technologicznym zapraszają na spotkanie z Ekspertem Centrum Tribologii Duńskiego Instytutu Technologicznego, dr. Larsem Pelthem Nielsenem, które odbędzie się 4 lipca 2017 r., o godz. 9.00, w Hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy.

Tematyka spotkania dotyczyć będzie wyzwań związanych z nadmiernym zużyciem elementów form wtryskowych, narzędzi, urządzeń pracujących w trudnych warunkach lub pod dużym obciążeniem.

Doświadczenie Larsa Pletha Nielsena oraz wiele opracowanych przez niego nowatorskich rozwiązań w dziedzinie cienkowarstwowych powłok tribologicznych metali, stwarza niepowtarzalną okazję do przedyskutowania oryginalnych rozwiązań problemów napotykanych w przetwórstwie tworzyw sztucznych, obróbce plastycznej, wykrawaniu lub zwiększaniu odporności metali na wpływ agresywnych środowisk.

W czasie spotkania będzie możliwość zapoznania się z wieloma praktycznymi rozwiązaniami tribologicznymi. Liczne zastosowania, praktycznie nieograniczona przydatność oraz uniwersalność tego typu powłok, to szansa na to, iż uczestnicy odnajdą w omawianych tematach korzyści dla swojej działalności.

Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału do dnia 26 czerwca 2017 na adres: a.matuszak@klaster.bydgoszcz.pl lub telefonicznie pod nr 52 515 30 73.