Sukces premierowej edycji Wschodnich Dni Kooperacji

Sukces premierowej edycji Wschodnich Dni Kooperacji
Podwykonawcy, kooperanci i producenci działający w branży przemysłowej spotkali się w Lublinie w dn. 15-17 listopada podczas premierowej edycji Wschodnich Dni Kooperacji.

Podczas trzech dni trwania targów swoją ofertę zaprezentowały przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług na zlecenie zakładów produkcyjnych. Szczegółowa oferta obejmowała m.in. techniczne detale z tworzyw konstrukcyjnych, detale do maszyn rolniczych i drogowych, detale do urządzeń elektrycznych, części dla lotnictwa, wtryskownie, galwanizernie, oferta odlewów, elementów kutych, projektowania i budowy urządzeń, maszyn i linii produkcyjnych, kół i przekładni zębatych, systemów zamykania, gwoździ i śrub, obróbki mechanicznej odlewów, usług cięcia, frezowania, toczenia, mechaniki precyzyjnej, obróbki plastycznej.

W gronie wystawców znalazły się głównie firmy należące do Wschodniego Klastra Obróbki Metali oraz Klastra Obróbki Metali, ale nie zabrakło również firm spoza makroregionu Polski Wschodniej, m.in. z województwa pomorskiego, wielkopolskiego, małopolskiego, dolnośląskiego.

W strefie spotkań kooperacyjnych zaprezentowały się firmy takie jak: Leonardo Helicopters ze Świdnika, CBM Polska Sp. z o.o. z Jackowa, Ursus SA z Lublina czy Metal-Fach Sp. z o.o. z Sokółki. Prezentacje i rozmowy miały na celu skonfrontowanie potrzeb w zakresie kooperacji z możliwościami potencjalnych podwykonawców.

W tym samym czasie odbyły się Lubelskie Targi Energetyczne Energetics oraz Targi Technologii Szerokopasmowych Infostrada.

Wschodnie Dni Kooperacji


Czytaj więcej: Maszyny 482 Targi 814