Sumitomo-Demag wprowadza nowe wtryskarki

Sumitomo-Demag wprowadza nowe…
Wiadomo już czego można się spodziewać po odwiedzinach stoiska firmy Sumitomo-Demag podczas tegorocznych targów Plastpol. Spółka wprowadza właśnie na polski rynek nowe wtryskarki elektryczne.

Równocześnie z targami Plastpol do sprzedaży w Europie trafi nowa seria maszyn IntElect smart, dostępna do 160 ton siły zamykania. Pakiet „smart" obejmuje opracowaną przez Sumitomo i zastosowaną w niemieckich zakładach technologię energooszczędnych napędów bezpośrednich. Z tą koncepcją maszyn elektrycznych Sumitomo-Demag doskonale zapewni wymagania dotyczące dokładności we wtrysku precyzyjnym masowych produktów. Maszyny IntElect w pakiecie „smart" dostępne są w trzech wielkościach siły zamykania: 500, 1000 i 1600 kN.

- Seria tych maszyn łączy w sobie niemiecką technikę budowy maszyn Demag z innowacyjną technologią bezpośrednich napędów z Sumitomo, wypełniając przy tym lukę w europejskiej platformie firmy. Na targach zaprezentowana zostanie szybka maszyna IntElect 100 z 64-gniazdową formą firmy Schöttli na osłonkę strzykawki dla branży medycznej - tłumaczy Tomasz Tybura, dyrektor firmy Demag-Sumitomo.

Wtryskarka Sumitomo-Demag

Sumitomo-Demag zaprezentuje się na polskim rynku po raz pierwszy po połączeniu się rok temu w jedną grupę ze zintegrowaną siecią sprzedaży i serwisu. Firma Sumitomo-Demag obecna jest również w Polsce z własną spółką zależną z siedzibą w Częstochowie.

Sumitomo-Demag należy, wraz z jego japońską spółką matką, do wiodących na świecie firm w branży. W sześciu zakładach produkcyjnych w Niemczech, USA, Japonii i Chinach opracowuje i produkuje wtryskarki elektryczne, hydrauliczne i hybrydowe w klasie siły zamykania od 180 kN do 20.000 kN. Z własną siecią sprzedaży i obsługi serwisowej, Sumitomo-Demag obecna jest we wszystkich przemysłowych regionach świata. Oprócz maszyn, Sumitomo-Demag oferuje dodatkowo kompleksowe rozwiązania począwszy od finansowania, poprzez technologię, opracowanie procesu wraz z koncepcją automatyzacji, aż po ofertę serwisową.

Czytaj więcej: Wtryskarki 530 Targi 1017

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 20.000 kN, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu na całym świecie: w przetwórstwie tworzyw wtryskarki elektryczne, wtryskarki hydrauliczne, roboty, serwis

Polska, 42-200 Częstochowa, Jagiellońska 81/83