Światowa wystawa WEPACK 2024 w Shenzhen: najważniejsze wydarzenia

Światowa wystawa WEPACK 2024…

WEPACK 2024 to pierwsza edycja tego wydarzenia po przenosinach z Dongguan do Shenzhen, które jest chińskim centrum zaawansowanych technologii i głównym motorem rozwoju regionu Guangdong-Hongkong-Makao Greater Bay Area. Targi o powierzchni 120 000 metrów kwadratowych, w połączeniu z kilkoma równoległymi wystawami, są na dobrej drodze do dostarczenia kompleksowego doświadczenia targowego uczestnikom globalnego łańcucha przemysłu opakowaniowego.

Organizowane przez RX targi WEPACK 2024 służą jako globalna platforma handlowa, która obejmuje cały łańcuch przemysłu opakowaniowego i integruje seryjne wystawy opakowań w sześciu głównych sektorach. Wystawy obejmują SinoCorrugated South 2024, SinoFoldingCarton 2024, SinoPaper South 2024, Food Pack & Tech 2024, Dprint 2024 i PACKCON 2024. WEPACK obejmuje produkty, technologie i usługi związane z całym łańcuchem przemysłowym opakowań, od początku do końca.

Organizacja WEPACK 2024

Wykorzystując zasoby zgromadzone podczas poprzednich targów i skalę efektów globalizacji oraz układu przemysłowego, WEPACK napędza rozwój światowego przemysłu opakowaniowego. Inicjatywa ta tworzy znaczącą wartość, wspierając symbiotyczne relacje na wyższym i niższym szczeblu łańcucha przemysłowego.

Najważniejsze wydarzenia targów:

  • Ponad 500 wyspecjalizowanych producentów tektury falistej, materiałów eksploatacyjnych, surowców i części zamiennych z całego świata zbierze się w nowej hali wystawienniczej w Shenzhen World Exhibition & Convention Center.
  • Obejmująca 40 000 metrów kwadratowych hala wystawiennicza będzie wyposażona w kompleksowy obszar demonstracyjny uruchamiania sprzętu do produkcji tektury falistej i pudeł - konwergencję znanych na całym świecie producentów, w tym Fosber Group, Hsieh Hsu Machinery, Xieyang Machinery, Gum Corru Machines, Bowoo, E&L, Muhlen Sohn, GKD, Kadant Johnson, Re, FULI, Borregaard, Zerone, Qingdao Kaituo, Xiehelung, Taiwan Mingwei, Xinguang i Taiwan YCM.
  • Ponad 100 nowych produktów składanego sprzętu do przetwarzania kartonów po druku, wraz z wysoce zautomatyzowanymi i inteligentnymi maszynami. Innowacje te podniosą wydajność produkcji i przetwarzania składanych kartonów do niespotykanego dotąd poziomu.
  • Strefa demonstracyjna na miejscu poświęcona centrom przetwarzania cyfrowego, prezentująca najnowocześniejsze technologie w produkcji.
  • Specjalistyczne obszary wystawiennicze dostosowane do różnych branż, w tym dostaw cateringowych, żywności i zdrowia, napojów / napojów alkoholowych, karmy i artykułów dla zwierząt domowych, artykułów codziennego użytku i codziennych chemikaliów oraz transportu elektronicznego w przemyśle motoryzacyjnym. Z ponad 500 nowymi produktami na wystawie, ponad 400 wystawcami i ponad 12 000 eksponatów, obszary te kompleksowo pomagają użytkownikom będącym właścicielami marek w wyborze najlepiej sprzedających się produktów opakowaniowych, budowaniu wartości marki i podejmowaniu wyzwań związanych z zakupami.
  • Dedykowane strefy zakupowe dla kompletnego wyposażenia centrów przetwarzania cyfrowego, sprzętu do produkcji kartonów na linii produkcyjnej, logistyki zakładu, wyposażenia automatyki i handlu surowym papierem.
  • Ponad 50 wydarzeń branżowych stanowiących doskonałe uzupełnienie Szczytu Rozwoju Przemysłu Tektury Falistej w Greater Bay Area. Wydarzenia te stanowią kompleksową platformę umożliwiającą uzyskanie pogłębionego wglądu w najnowocześniejsze trendy w rozwoju branży.