Targi Kompozyt-Expo: niższe ceny stoisk kończą się w maju

Targi Kompozyt-Expo: niższe…

Branża materiałów kompozytowych dynamicznie się rozwija, a kompozyty wykorzystywane są z powodzeniem niemal w każdej dziedzinie przemysłu, od motoryzacji i budownictwo po sport i branżę kosmiczną. 12. edycja jedynych w Polsce targów poświęconych materiałom kompozytowym odbędzie się 4 i 5 października 2023 r. w EXPO Kraków. Firmy, które zarezerwują stoisko do 31 maja skorzystają z promocyjnej oferty.

Technologie kompozytowe wspierają zrównoważony rozwój

Na targach zawsze poruszane są palące tematy, a w tym roku będą to m.in.: odbudowa Ukrainy, transformacja energetyczna, gospodarka obiegu zamkniętego oraz nowoczesne rozwiązania kompozytowe w szkutnictwie.

Technologie kompozytowe wspierają zrównoważony rozwój i wpływają na intensywny rozwój farm wiatrowych czy technologii wodorowych. Wykorzystywane w budowie pociągów, jachtów czy samolotów, obniżają ich wagę co wpływa na oszczędność znacznej ilości energii. Zmierza to do stworzenia bardziej zrównoważonej przyszłości, ale też staje się przewagą konkurencyjną wielu przedsiębiorstw.

Warsztaty eksperckie podczas Kompozyt-Expo 2023 będą nie tylko idealną okazją na poznanie najnowszych technologii i osiągnięć branży, ale też miejscem na niezwykle istotną dyskusję o współpracy polsko-ukraińskiej i roli kompozytów w odbudowie Ukrainy.

Zarezerwuj stoisko w niższej cenie do końca maja

Najwięcej korzyści z udziału w targach zdobędziesz rezerwując stoisko właśnie teraz. Do końca maja za stoisko zapłacisz nawet 3100 zł mniej! Zaoszczędzony budżet możesz wykorzystać na dodatkową promocję stoiska, większą powierzchnię, albo wieczorną integrację z zespołem w Krakowie.

Jest to ostatni moment na złapanie niższych cen, ale też świetnych lokalizacji. Wcześniejsza rejestracja to również dłuższa promocja twojej firmy w katalogu wystawców.

Więcej informacji oraz rejestracja zwiedzających dostępna jest na stronie internetowej targów.


kompozyt
Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska