Targi PCI Days 2021 stacjonarnie w Warszawie

Targi PCI Days 2021 stacjonarnie…

Tegoroczne edycja Targów PCI Days odbędzie się stacjonarnie w dniach 8 - 9 września 2021 r. w Warszawie.

Od czasu premierowej, zakończonej sukcesem edycji minęły 2 lata. Pandemia koronawirusa zmusiła organizatorów do dwukrotnej zmiany terminu tego wydarzenia. Czas ten wykorzystano na opracowanie atrakcyjnego programu merytorycznego oraz dotarcie do szerokiego grona wystawców. W rezultacie podczas wrześniowej edycji na odwiedzających będzie czekać aż 110 stoisk wystawczych o zróżnicowanym asortymencie.

Tegoroczni wystawcy zaprezentują na targach najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz wszelkich usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Będzie to unikalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się jednocześnie z innowacjami produktowymi i technologicznymi w obszarze leków i kosmetyków, jak również nawiązać ciekawe relacje biznesowe z przedstawicielami obu branż.

"Ogromne zainteresowanie premierową edycją wydarzenia wśród Wystawców i Odwiedzjących, jak również dynamiczny rozwój przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, utwierdzają nas w przekonaniu, że Targi PCI Days 2021 ponownie będą stanowić odpowiedź na najważniejsze potrzeby i wyzwania tych dwóch sektorów" - informują organizatorzy targów.

Wydarzenia towarzyszące

Tegoroczny program merytoryczny będzie obfitował w szereg różnorodnych tematów skupiających się na aktualnych potrzebach oraz wyzwaniach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Branżowe wydarzenia poprowadzone zostaną przez ekspertów z bogatym doświadczeniem i niewątpliwie przyczynią się do zgłębienia specjalistycznej wiedzy. Odwiedzający będą mogli wybierać wśród szerokiej oferty wykładów i warsztatów. Szczególnej uwadze polecamy:

  • Konferencję "Be Inspired - Nowości Surowcowe 2021/2022", będącą nowością na tegorocznych targach. W ramach konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz surowce przyszłości.
  • Konferencję "Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego", którą poprowadzi dr Piotr Nowaczyk z Centrum Badań Innowacji.
  • Praktyczne warsztaty dla zakupowców, które skupią się wokół zwiększenia efektywności struktur zakupowych. Warsztaty poprowadzone zostaną przez specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów: Monikę Bis oraz Andrzeja Zawistowskiego.

Na targach PCI Days 2021 po raz kolejny wydzielone zostaną Strefy Inspiracji dedykowane obu branżom. W Strefach Inspiracji odbywać się będą wykłady, w trakcie których odwiedzający będą mogli poszerzyć swoją wiedzę merytoryczną, jak również zapoznać się z najnowszymi trendami. 

Bezpośrednio na stoiskach będzie możliwość zapoznania się z szerokim portfolio produktów i usług oferowanych przez wystawców. Stoiska stanowić będą platformę do budowania bezpośrednich relacji oraz czerpania inspiracji między innymi w takich obszarach jak zwiększanie efektywności produkcji, wprowadzenie nowych produktów w oparciu o innowacyjne surowce, dostosowanie opakowań do wyzwań prośrodowiskowych czy usprawnienia łańcucha dostaw. 

Powrót do Expo XXI 

Targi PCI Days 2021 odbędą się w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Jak informują organizatorzy, decyzja o zmianie lokalizacji na krótko przed targami była bardzo trudna, jednak została podjęta w poczuciu odpowiedzialności za zadowolenie zarówno wystawców, jak i odwiedzających. 

Targi odbędą się ponownie w Expo XXI - miejscu, w którym zorganizowane zostały po raz pierwszy. Premierowa edycja targów odniosła ogromny sukces zarówno pod kątem ilości odwiedzających, jak również organizacji i przebiegu targów.

"Jesteśmy przekonani, że powrót do Expo XXI zapewni wszystkim bezpieczny, spokojny i owocny przebieg spotkania. Wierzymy również, iż bliskość hoteli i węzłów komunikacyjnych dodatkowo wpłynie na większy komfort naszych Gości" - informują organizatorzy.

Udział w Targach PCI Days 2021 jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na stronie www.pcidays.pl, gdzie można również dokonać rezerwacji.

baner-opakowania-pci-expo-xxi

Źródło: Farmacom


Czytaj więcej:
Medycyna 170
Targi 1239