Trans-West wyłącznym przedstawicielem PVA Tepla

Trans-West wyłącznym przedstawicielem… Firma Trans-West została wyłącznym przedstawicielem w Polsce amerykańskiej firmy PVA Tepla, która jest jednym z wiodących na świecie producentów systemów spiekania twardych metali, wzrostu kryształów, jak również systemów plazmowych do aktywacji, pokrywania i czyszczenia powierzchni oraz jej wytrawiania.

Firma PVA Tepla oferuje urządzenia wykorzystujące plazmę mikrofalową, częstotliwościową, próżniową. Są to najbardziej powszechnie i wszechstronnie stosowane metody aktywacji powierzchni dla zastosowań przemysłowych jak i medycznych.

Trans-West i PVA Tepla


W szerokiej gamie produktów i rozwiązań firmy PVA Tepla, znajdują się m.in:

Plazma mikrofalowa MV: jest to najlepsza technologia plazmowa do produkcji mikrochipów.

Plazma mikrofalowa tworzy proces wytrawiania, który jest bardzo izotropowy i jest bardzo podobny to procesu usuwania na mokro (z angielskiego „wet stripping process”). Bardzo wysoka gęstość elektronów i bardzo niska energia kinetyczna jonów sprawia, iż ten proces jest idealny do usuwania polimerów, gdyż powoduje bardzo niewielkie uszkodzenia powierzchni.

plazma mikrofalowa


Obszary zastosowania:
 • plazma mikrofalowa
 • usuwanie polimerów: standardowy fotorezystor, poliamid, SU-8
 • pakowanie chipów
 • OLED/PLED
 • metrologia
 • wytrawianie paneli słonecznych

Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://www.pvateplaamerica.com

Plazma częstotliwościowa RF:

Ten rodzaj plazmy jest szeroko wykorzystywany w wielu aplikacjach zarówno w przemyśle jak i medycynie. Powierzchnie materiałów wymagające czyszczenia, pokrycia lub chemicznej modyfikacji są zanurzane w środowisku energetycznym plazmy RF. Poddane są tam oddziaływaniu drobin reaktywnych, które są prowadzone do ich powierzchni poprzez kierunkowe oddziaływanie plazmy RF. Trwa to krótko w odpowiednich warunkach. Fizycznie są usuwane bardziej bezwładne zanieczyszczenia powierzchni oraz następuje wiązanie poprzeczne polimerów w celu zatrzymania aktywacji plazmowej w tym miejscu.

Plazma częstotliwościowa RF

Obszary zastosowania:
 • spopielanie fotomaski
 • izolacja krawędzi paneli słonecznych
 • aktywacja cewnika/wenflonu
 • zwiększenie przyczepności komórki
 • zwiększenie komfortu pacjentowi w przypadku noszenia szkieł kontaktowych

Plazma częstotliwościowa RF


Więcej informacji dostępnych jest na stronie: https://www.pvateplaamerica.com

Dzięki poszerzeniu oferty o produkty firmy PVA Tepla firma Trans-West posiada teraz możliwość doboru idealnego rozwiązania do wielu aplikacji wymagających aktywacji plazmowej i dopasowania odpowiedniego urządzenia wg wytycznych klienta.

Czytaj więcej:

Autoryzowany dystrybutor firmy GEFRAN i wyłączny przedstawiciel firmy AFS w Polsce. Firma dostarcza wysokiej jakości osprzęt, części i urządzenia dla PTS i Gumy, m.in.: grzałki, węże grzewcze, dysze wtryskowe, czujniki ciśnienia, temperatury, regulatory, przetworniki i wskaźniki Gefran, Dynisco, promienniki IR, lampy UV, urządzenia do aktywacji elektrycznej PLAZMA & Corona, urządzenia do perforacji folii, walce i inne

Polska, 63-000 Środa Wielkopolska, Prądzyńskiego 20

Reportaże

Forum