UNTHA na targach IFAT 2016

UNTHA na targach IFAT 2016
Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska - Woda, Ścieki, Odpady, Recykling (IFAT), które odbędą się w Monachium w dn. 30.05-3.06, to wiodące targi w sektorze recyklingu. Firma UNTHA, ważny gracz w tej branży, przedstawi w tym roku odwiedzającym targi dostępne rozwiązania umożliwiające niezawodne i ekonomiczne przekształcenie odpadów w materiały nadające się do ponownego użycia.

UNTHA zaprezentuje nową serię bardzo wydajnych rozdrabniaczy do recyklingu tworzyw sztucznych - QR. Rozdrabniacze te są niezwykle wytrzymałe i działają sprawnie nawet w najtrudniejszych warunkach. Najważniejsze zalety tych maszyn to nowo opracowany uniwersalny mechanizm tnący, zintegrowany system docisku oraz niezwykła łatwość obsługi i konserwacji.

Podczas targów firma zaprezentuje również nowe ścieżki w zakresie przetwarzania odpadów komunalnych oraz odpadów drewnianych. Jednym z urządzeń będzie w tym zakresie innowacyjny rozdrabniacz XR mobil-e - maszyna, która łączy w sobie zalety napędu elektromechanicznego z korzyściami oferowanymi przez system mobilny. Podczas prezentacji na żywo odwiedzający będą mogli zobaczyć, co oferuje to urządzenie w kontekście jego wydajności i wszechstronności.

Na targach zostanie również pokazany stacjonarny rozdrabniacz X3000R - wyjątkowo mocna maszyna, która zachwyca niskimi kosztami eksploatacji oraz wysokim poziomem dostępności.

Osoby, które poszukują niezniszczalnej i wielozadaniowej rozdrabniarki, powinny koniecznie zwrócić uwagę na niezwykle wytrzymałe czterowałowe urządzenie rozdrabniające RS40, które doskonale sprawdza się w przypadku szczególnie trudnych zastosowań, takich jak dyski twarde, metale czy złom elektroniczny. Co więcej, rozdrabniacz RS40 spełnia wymagania normy DIN 66399-2, zapewniając bezpieczne niszczenie dokumentów i danych.

Na targach będzie miał również swoją premierę UNTHA Lifetime Support. Pod hasłem "Reliability for Life", kryje się złożony zakres programów serwisu posprzedażowego UNTHA, które zainteresowani goście będą mieli okazję bliżej poznać.

Propozycje firmy UNTHA zobaczyć będzie można w hali C2, stoisko 127 / 226 oraz na dziedzińcu 12C, stoisko 9.

UNTHA


Czytaj więcej: Recykling 614 Maszyny 504

Producent niezawodnych rozdrabniaczy do tworzyw
 

Producent niezawodnych rozdrabniaczy do tworzyw sztucznych, metali, papieru, ZSEE, odpadów komunalnych oraz do niszczenia dokumentów i danych

Polska, 04-980 Warszawa, Olecka 23 lok. 221