Urządzenia do druku rotacyjnego na profilach z PCW

Urządzenia do druku rotacyjnego na profilach z PCW
Tampotechnika dostarczyła zestaw urządzeń do drukowania wzorów imitujących słoje drewna na profilach z PCW do Bausano, znanego włoskiego producenta linii wytłaczania tworzyw sztucznych.

Urządzenia zostały zainstalowane w firmie Profilpas (Padwa, Włochy) produkującej profile dla budownictwa. Rotacyjna drukarka tamponowa zapewnia jednoczesną dekorację dwóch równolegle wytłaczanych profili przypodłogowych z prędkością do 15m/min. Największa szerokość druku - 180 mm. Drukarka wyposażona jest w system czyszczenia silikonowego walca drukującego, układy obiegu farby i środka myjącego, oraz system usuwania ładunków elektrostatycznych. Moduł UV umożliwia zastosowanie do druku farb utwardzanych UV.

Rotacyjne drukarki tamponowe produkcji Tampotechniki, do druku jedno- i dwukolorowego i do druku po obu stronach wytłaczanego profilu, znalazły również uznanie u odbiorców w Polsce i w Rosji.

Od 1989 roku Tampotechnika dostarcza rozwiązania do zdobienia przedmiotów. Doświadczenie, współpraca z najlepszymi firmami na rynku światowym, własne technologie wytwarzania i ścisła kontrola jakości umożliwiły stworzenie i wprowadzenie do zastosowań praktycznych tysięcy urządzeń przeznaczonych do zdobienia najrozmaitszych przedmiotów powszechnego użytku i elementów technicznych.

Czytaj więcej: Znakowanie 24