Velox na targach Compounding World Expo 2018

Velox na targach Compounding… Firma Velox GmbH, dystrybutor specjalistycznych materiałów dla przemysłu tworzyw sztucznych, kompozytów i dodatków do tworzyw, będzie wystawcą na targach Compounding World Expo 2018, które w dniach od 27 do 28 czerwca 2018 odbędą się w niemieckim Essen. Na stoisku nr 100 Velox wraz ze współwystawiającymi się firmami Polyram Plastic Industries LTD i Völpker Spezialprodukte GmbH będzie prezentował nowe i sprawdzone rozwiązania w zakresie dodatków do kompoundingu w przemyśle tworzyw sztucznych.

- Ze swym szczególnym naciskiem na rynek kompoundów Compounding World Expo są bardzo istotnymi i znaczącymi targami dla firmy Velox. Oczekujemy pogłębionej dyskusji i wymiany doświadczeń w zakresie obecnych tendencji rozwojowych w przemyśle tworzyw. Razem z naszymi partnerami będziemy prezentować nasze szerokie portfolio z działu dodatków - stwierdza Nadia Kursawe, Business Unit Manager, Additives w Velox.

Polyram skorzysta z okazji uczestnictwa w targach prezentując nowy kompatybilizator Bondyram 7105. Typ ten jest elastomerem kopolimerowym ulepszającym mieszanki z PA6.6.

Völpker będzie promował swoje woski Montan i specjalne mieszanki woskowe, które często są kluczowe w rozwiązywaniu problemów podczas przetwórstwa w przemyśle tworzyw prime i regranulatów, pozwalając stworzyć mieszanki z znacząco lepszymi właściwościami.

Obok firm Polyram i Völpker, najnowszy partner firmy Velox - Life Material Technologies z swoimi dodatkami antybakteryjnymi, również będzie obecny na stanowisku. Velox jest wyłącznym dystrybutorem anybakteryjnych dodatków firmy Life w większości krajów europejskich.

Oprócz swojego portfolio w dodatkach antybakteryjnych, Velox będzie prezentował swój szeroki zakres uniepalniaczy.

-Wraz z nowymi i restrykcyjnymi wymaganiami dotyczącymi niepalności w różnych aplikacjach w przemyśle elektronicznym, konstrukcyjnym,lub też regulacjom w sektorze publicznym w Europie, unieplaniaczom bezhalogenowym stawiane są również coraz wyższe wymagania. Velox wychodząc naprzeciw tym regulacjom oferuje szeroki zakres dodatków bezhalogenowych - podkreśla Kursawe.

Czytaj więcej:
Targi 1120

brak
 

IMCD Polska - Twój dostawca surowców, komponentów, modyfikatorów, uszlachetniaczy

Polska

Reportaże

Forum