Video: Form - Plast na targach Packaging Innovations

Video: Form - Plast na targach…
Firma Form – Plast była jednym z wystawców targów Packaging Innovations, które w Warszawie zorganizowała grupa easyFairs.

Spółka z historią sięgającą już 34 lat i siedzibą w Bydgoszczy obecna jest na trzech rynkach. Swoje produkty lokuje w branży samochodowej, branży TV/LCD/LED oraz w sektorze logistyki i systemów pakowania.

Głównymi odbiorcami wyrobów z tworzyw sztucznych są takie firmy jak Delphi, Magna, Lear, Volvo Car, Volvo Truck, TPV, LGE, Thule, Sharp, TYCO Electronics, Tensho. Z kolei do grona odbiorców form wtryskowych należą Faurecia, Shapersgroup, Volvo 3P, Volvo Truck, Thule, Delphi, Magna, Valeo, LG, Sharp, Samsung, Electrolux.

Swoje wyroby Form - Plast dostarcza nie tylko do odbiorców w Europie, ale też do montowni samochodowych i producentów podzespołów w USA, Brazylii, Chinach, Korei, Meksyku.

Produkcja wszystkich wyrobów z tworzyw sztucznych odbywa się na 75 wtryskarkach, m.in. Battenfeldach, Arburgach, Englach, maszynach azjatyckich.

Niedawno spółka wzbogaciła się o nową halę produkcyjną o powierzchni 7 tys. mkw. wraz z linią produkcyjno - montażową.brak
 

Wytwarzanie detali metodą wtrysku, projektowanie i konstruowanie form wtryskowych

Polska