WITTMANN BATTENFELD na targach Plastpol w Kielcach

WITTMANN BATTENFELD na targach Plastpol w Kielcach
WITTMANN BATTENFELD z innowacyjnymi technologiami wtrysku w Polsce.

Od 29 maja do 1 czerwca WITTMANN BATTENFELD zaprezentuje szerokiej publiczności, podczas międzynarodowych targów przetwórców tworzyw PLASTPOL, w hali F stoisko F20, nowoczesne technologie.

BATTENFELD od wielu lat z dużymi sukcesami prowadzi swą działalność na polskim rynku wtryskarek. Targi PLASTPOL są najważniejszym dla Wittmann Battenfeld forum prezentacji najnowszych technologii.

Na tegorocznych targach Plastpol zaprezentujemy wtryskarki serii PowerSerie. Do zobaczenia będzie w pełni elektryczna wtryskarka serii EcoPower, a także nasza najnowsza wtryskarka serii MacroPower. Wtryskarka MacroPower 500 uzupełnia serię dużych wtryskarek WITTMANN BATTENFELD o siłach zamykania od 500 do 1100t.

Wittmann - Battenfeld, Plastpol 2012


Na nowej maszynie MacroPower 500/3400 zaprezentujemy 2-krotną formę firmy OLSA Spa z Włoch, służącą do produkcji obudowy świateł hamowania samochodu Lancia Delta. Detale będą odbierane z formy robotem WITTMANN W832 i odkładane na taśmociągu ustawionym obok maszyny.

Na drugiej maszynie EcoPower 180/750, prowadzona będzie produkcja detalu typu pulpit, z wykorzystaniem technologii Variotherm i BFMOLDTM. Technologia Variotherm pozwala na naprzemienne ogrzewanie i chłodzenie gniazda formującego formy. Variotherm zapewnia uzyskanie wyprasek o bardzo wysokiej jakości powierzchni. BFMOLDTM zapewnia równomierne i przede wszystkim bardzo szybkie chłodzenie wypraski, co skutkuje skróceniem czasu cyklu, uniknięciem powstawania zapadnięć i redukcją naprężeń wewnętrznych. Technologie Variotherm i BFMOLD zapobiegają powstawaniu zapadnięć i linii łączenia strug tworzywa oraz zapewniają wypraskom wysoki połysk powierzchni. Odbiór wyprasek będzie realizowany z pomocą robota serii W821 o nośności 12 kg.

Wittmann - Battenfeld, Plastpol 2012Czytaj więcej: Wtryskarki 450 Targi 809

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych
 

Aktualizacja

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna