Więcej o wytłaczaniu i recyklingu tworzyw

Więcej o wytłaczaniu i recyklingu… Wrzesień i październik to czas nowości szkoleniowych w Plastigo. Częstochowska marka do swojej oferty wprowadziła tematy z recyklingu oraz wytłaczania. Szersze spektrum tematów to odpowiedź na coraz większe potrzeby Przetwórców, którzy w bieżącym roku stawiają mocny akcent na rozwój.

- W ciągu ostatniego półrocza Plastigo przeszkoliło blisko pół tysiąca pracowników z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. - Zainteresowanie szkoleniami jest duże, nieporównywalnie większe do tego sprzed dwóch lat, a nawet roku. Z jednej strony uruchomione zostały środki z Unii Europejskiej, a Przetwórcy coraz chętniej zaczęli z nich korzystać. Z drugiej strony, Plastigo działa na rynku już 17 rok, co owocuje znajomością branży i specyficznych potrzeb klientów. Zawsze dużą wartością były dla nas opinie Klientów, ponieważ to właśnie na nich budowaliśmy nasz program. Jak się okazało, z powodzeniem. Teraz liczymy na równie owocną drugą połowę roku, także za sprawą nowych tematów – mówi Roksana Zych, koordynator szkoleń Plastigo.

Zainteresowanych nowymi tematami zapraszamy do Częstochowy kolejno: 29 września na szkolenie z recyklingu oraz 27 października na szkolenie z wytłaczania. Niespodzianką dla dotychczasowych uczestników będzie z pewnością nowa, multimedialna sala szkoleniowa, która podniesie komfort zajęć.

Szczegółowych informacji organizacyjnych udziela koordynator szkoleń
pod numerem telefonu +48 664 934 018
i adresem e-mail szkolenia@plastigo.pl

Źródło: Plastigo

Czytaj więcej:
Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81