Wielopunktowe dysze gorącokanałowe

Wielopunktowe dysze gorącokanałowe… Firma Günther Heisskanaltechnik wprowadziła na rynek wielopunktowe dysze gorącokanałowe serii SMHT.

Günther Heisskanaltechnik zaoferował rynkowi nowe możliwości w zakresie konstruowania systemów gorącokanałowych. Opracowany przez firmę typoszereg dysz nadaje się do wtrysku wielopunktowego małych części oraz do małych rozstawów gniazd. Można go używać do przetwórstwa tworzyw wrażliwych temperaturowo, tworzyw technicznych oraz polimerów wysokotemperaturowych.

Dysze z rodziny SMHT wykonane są z obudową częściową, a ilość ich igieł to maksymalnie cztery. Z łatwością można w nich odrębnie regulować temperaturę każdej z igieł. Ponieważ wlew jest bezpośredni zatem produkt można stosować również do wlewu od wewnątrz części. Dysze zapewniają chroniący materiał przepływ roztopionego tworzywa i umożliwiają konstrukcję zwartych i wielogniazdowych form wtryskowych o małych rozstawach między gniazdami. Dysze wielopunktowe Günther gwarantują też świetną separację termiczną i opatentowaną dwukomponentową obudowę częściową.

Czytaj więcej:

Reportaże

Forum