Włoscy partnerzy firmy Ana Biuro Handlowe na targach K

Włoscy partnerzy firmy Ana… Firma Ana Biuro Handlowe zaprasza na zbliżające się Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych K 2007, które już za niecałe dwa tygodnie odbędą się w niemieckim Düsseldorfie. Zaprezentują się na nich włoskie firmy, których Ana Biuro Handlowe jest przedstawicielem w naszym kraju.

ANA Biuro Handlowe jest wyłącznym przedstawicielem zachodnioeuropejskich producentów maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych z wykorzystaniem recyklingu. Współpracuje m.in. z takimi firmami jak Borghi - producent automatów szczotkarskich, Gusbi - producent maszyn do przetwórstwa, Italtech - producent wtryskarek, Presma SPA - producent wtryskarek do przemysłu termoplastycznego i obuwniczego oraz Techno Plastic - producent linii wytłaczających.

Firmy te pojawią się już niebawem w Düsseldorfie. Targi K rozpoczną się 24 października i potrwają do końca miesiąca.

- Italtech zaprezentuje najnowszej generacji wtryskarkę IMPETUS 250 służącą do wykonywania szybkich cykli przy produkcji opakowań wyposażoną w zestaw do etykietowania wewnątrz formy In Mould Labeling. Maszyny pochodzące z serii IMPETUS produkowane są w wersjach o sile zamknięcia od 180 do 720 T - mówi Mateusz Radzki z ANA Biuro Handlowe. - Charakteryzują się takimi cechami jak płyty ze wzmocnionej stali, ruch poziomy z wyładunkiem. Posiadają też ślimak plastyfikujący napędzany silnikiem elektrycznym oraz silnik pompy z falownikiem. Szybkość wtrysku tych maszyn dochodzi do granicy 1000 mm/s.

wtryskarka firmy Italtech


Oprócz serii Impetus dużym powodzeniem jeśli chodzi o firmę Italtech cieszą się wtryskarki z serii MSK. Są to urządzenia trzypłytowe, o sile zamknięcia od 5500 do 8000 ton. Dysponują dużą pojemnością wtrysku. Jesto to pomocne dla producentów nastawionych na wytwarzanie pojemników dla sektora opakowań, przemysłu oraz rolnictwa.

Specjalny system zamykania hydroblock zapewnia precyzyjne dopasowanie siły zamknięcia oraz jest najlepszym rozwiązaniem dla wtrysku przedmiotów o dużych rozmiarach, ważących więcej niż 80 kg.

Czytaj więcej:
Nowości 335
Targi 1280