Wyjątkowy smak w wyjątkowym opakowaniu

Wyjątkowy smak w wyjątkowym opakowaniu
Oryginalny pojemnik zaprojektowany przez RPC Bebo Polska pomógł margarynie Smakowitej zdobyć w Polsce największą popularność wśród miksów do smarowania pieczywa. Fabryka Bebo w Poznaniu pracuje obecnie na okrągło, aby zaspokoić popyt na to wyróżniające się opakowanie.

Planując wprowadzenie na rynek tego produktu, producent ZPT Warszawa pragnął stworzyć oryginalny wizerunek dla marki, który wyeksponowałby produkt w punktach sprzedaży, zwrócił się więc do RPC Bebo Polska z prośbą o zaprojektowanie odpowiedniego opakowania.

Powstał projekt, który opiera się na pierwotnej koncepcji siostrzanych zakładów RPC Bebo w Goor w Holandii. Kwadratowy pojemnik wyróżnia się spośród wszystkich produktów na tym rynku.

Atrakcyjna grafika, w tym też nadruk na całym wieczku techniką Bebo-Print opracowaną przez RPC Bebo, oddaje oryginalny charakter produktu, a w szczególności zwraca uwagę na jego przeznaczenie do smarowania świeżego pieczywa.

500-gramowy pojemnik jest termoformowany z polipropylenu z hermetycznie zamkniętym wieczkiem, aby zachować świeżość produktu.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z nowatorskiego projektu RPC Bebo Polska, który w dużym stopniu wpłynął na szybki sukces naszej marki" - stwierdził pan Rafał Golec z ZPT Warszawa.

Czytaj więcej: Opakowania 1108