Wytłaczarki laboratoryjne od Labtech Engineering

Inne ciekawe urządzenia zaprojektowane przez inżynierów z Labtech Engineering


Wszystkie dostarczane przez Labtech Engineering urządzenia są konstruowane i produkowane zgodnie ze standardami CE i innymi światowymi normami oraz stale modernizowane.

Instrukcje obsługi i ekrany dotykowe sterowania urządzeń są dostępne w języku polskim.

W szerokiej gamie urządzeń lub kompletnych linii laboratoryjnych firmy Labtech Engineering znajdziemy m.in.:

Linie ultra mikro rozdmuchu folii 2- i 3-warstwowej dostępne są z dwiema lub trzema wytłaczarkami. To najmniejsze na świecie tego typu urządzenia do rozdmuchu i/lub wylewania folii.

Linie ultra mikro rozdmuchu folii


ULTRA Mikro linie KOMBI do wylewania i rozdmuchu folii od 10 mikronów i cienkich arkuszy do 300 mikronów. Szerokość folii wylewanej 40-65 mm, a szerokość rękawa 130 mm

ULTRA Mikro Linia KOMBI


Ultra Mikro linie wylewania 2- i 3-warstwowych folii

Ultra Mikro linie wylewania 2 i 3 warstwowych folii


Nowa wysokiej wydajności (150-200 kg/godz.) dwuślimakowa wytłaczarka modułowa 36 mm współbieżna z segmentowymi ślimakami i cylindrem z wkładkami z odpowiednich stali odpornych na korozje i zużycie od L/D = 48:1 i obrotami 900 lub 1200/min.

wytłaczarka modułowa


Mniejsze dwuślimakowe wytłaczarki mają średnicę ślimaków 26 mm (w tym typ KOMBI ze ślimakami współrzędnymi i przeciwbieżnymi do PCW), 20, 16 i 12 mm.

Linie do rozdmuchu z wytłaczaniem 1, 2 lub 3-warstwowych buteleczek/pojemniczków o pojemności 125 ml lub 250 ml

Rozdmuch z wytłaczaniemWięcej informacji udzieli Państwu p. Janusz Wieczorek, właściciel firmy Angpol, przedstawiciel firmy Labtech Engineering w Polsce.


Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu
 

Aktualizacja

Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu i wylewania folii/arkuszy, test filtracji, mieszalniki, prasy, 2-walcarki z automatycznym rolowaniem, wytłaczarki do farb proszkowych)

Polska, 01-348 Warszawa, Strzelców 1A/31