Zakrętka wzmacnia wizerunek wody

Zakrętka wzmacnia wizerunek wody
Produkowane przez RPC Massmould sportowe zakrętki następnej generacji Secure Flip używane są z różnymi butelkami z PET do pakowania wody Highland Spring, która jest najpopularniejszą w Wielkiej Brytanii marką butelkowanej wody źródlanej.

Zakrętka używana jest w opakowaniach Handy Pack 330 ml i 500 ml oraz Active Pack 750 ml tej marki.

Odpowiednio do powszechnie rozpoznawalnego wyglądu opakowania Highland Spring, będący częścią zakrętki innowacyjny, ekologiczny pierścień zabezpieczający przed naruszeniem ma znajomy, intensywnie fioletowy kolor charakterystyczny dla tej marki. Ważną zaletą jest to, że po otwarciu butelki obie części pierścienia pozostają w zakrętce, odmiennie od zakrętek z odłamywaną płytką, którą po otwarciu opakowaniu trzeba wyrzucić.

Konsumentom pijącym wodę poza domem wykorzystana w zakrętce Secure Flip ergonomicznie zaprojektowana płytka podnoszona kciukiem pozwala intuicyjnie otwierać butelkę jedną ręką. Nasadkę można także stabilnie otworzyć o pełne 180°, co zapewnia łatwy dostęp do otworu do picia. Unikatowy, trzyczęściowy element Triskeles umieszczony w otworze zakrętki uniemożliwia wrzucenie czegoś do napoju lub utknięcie małych palców w otworze.

- Konsumpcja w drodze jest ważnym elementem oferty Highland Spring i musimy zapewniać konsumentom wysoki komfort na poziomie odpowiadającym reklamowanej jakości i reputacji tej marki - powiedziała Sandy Milton, menedżer ds. rozwoju opakowań w Highland Spring. - Secure Flip zapewnia doskonałą wygodę dla użytkownika, a atrakcyjne wzornictwo i niewielkie rozmiary zakrętki współgrają z wyglądem butelek, maksymalnie oddziałując na kupujących w punktach sprzedaży

Woda Highland Spring, pochodząca z chronionych gruntów ekologicznych na majestatycznych wzgórzach Ochil Hills w Szkocji, otrzymała od przewodnika dla konsumentów „Good Shopping Guide” tytuł wiodącej etycznej marki wody butelkowanej w Wielkiej Brytanii przez dziewięć lat z rzędu.

Massmoluld High Secure Flip


Żródło: RPC Massmould