Zmieniające kolor etykiety HP

Zmieniające kolor etykiety HP
Koncern Hewlett - Packard wprowadził nową wersję etykiet zabezpieczających produkty. Wszystko po to by jeszcze łatwiej móc odróżniać oryginalne materiały od podróbek. Sposób weryfikacji jest niezwykle prosty.

Przy tworzeniu nowych etykiet HP wykorzystano najbardziej zaawansowane technologie zabezpieczeń. Różnicę pomiędzy oryginalnym, a podrobionym produktem wskazuje zmieniający się kolor etykiety.

Nowe etykiety posiadają zaawansowaną technologię zmiany koloru. Kluczowe dla identyfikacji produktu słowa "original toner" i "original ink" znajdują się pod słowem "invent" zamieszczonym na obu częściach etykiety o kontrastujących ze sobą kolorach. Ich barwa wskazuje na pochodzenie produktu.

Etykietę należy badać w miejscu z dobrym oświetleniem przechylając opakowanie z boku na bok. W miarę wykonywania tej czynności kontrastujące połówki etykiety oraz zwroty "Original toner" i "original ink" powinny zmieniać barwy z ciemnoniebieskiej na jasnoniebieską. Jedna ze stron będzie charakteryzować się ciemnoniebieskim tłem z jaśniejszymi kolorami, a druga jasnoniebieskim tłem z ciemniejszymi literami.

Jeśli wyniki testu będą inne, ma to oznaczać, że nie mamy do czynienia z prawdziwym towarem marki HP.

Zmieniające kolor etykiety Hewlett-Packard


Czytaj więcej: Etykiety 97