wire&Tube 2006 - rekordowa liczba wystawców

„Wysoka jakość targów wire&Tube jest podstawą dla wielu dobrych kontaktów biznesowych w Dusseldorfie; spotykają się tutaj międzynarodowi przedstawiciele branży i niewielu może sobie pozwolić na to, żeby nie pojawić się w Dusseldorfie”, podsumował z zadowoleniem po pięciodniowym pobycie w Dusseldorfie Dr. Gunther Voswinckel, przewodniczący zarządu Otto Junker GmbH Simmerath.

„Podczas targów Tube oraz w czasie wielu rozmów z licznymi producentami znaleźliśmy inspirację do ulepszeń oraz nowych rozwiązań”, dodał.

Podobne wrażenia miała większość z 1.933 wystawców z 50 krajów, którzy przybyli na pierwszorzędne targi wire, Międzynarodowe Targi Kabli i Drutu oraz Tube, Międzynarodowe Targi Rur, które odbyły się w dniach 24-28 kwietnia 2006 w halach targowych w Dusseldorfie: wiele obiecująca atmosfera wśród przedsiębiorstw zajmujących się obróbką drutu i kabli oraz wśród producentów rur. Dali oni targom najwyższe noty i kończą targi z dobrymi kontraktami!

„Wspaniałe wyniki targów wire&Tube podkreślają znaczenie obydwu pierwszorzędnych targów w przemyśle drutów, kabli i rur na całym świecie”, cieszył się Wilhelm Niedergöker, przewodniczący targów Messe Düsseldorf GmbH. „Wystawcy i goście odwiedzający targi z entuzjazmem wypowiadali się odnośnie przebiegu targów oraz informowali o nowych, interesujących i wiele obiecujących kontaktach handlowych”, mówił Niedergöker.

Dobry nastrój w halach targowych odzwierciedla się także w opiniach odwiedzających: 99 procent oceniło przebieg targów wire&Tube bardzo dobrze. W sumie targi w Dusseldorfie odwiedziło 65.000 wystawców w ciągu pięciu dni – to około 4.000 więcej niż w roku 2004.

Wysoki stopień umiędzynarodowienia wśród wystawców i odwiedzających zadbał o międzynarodowe kontakty handlowe we wszystkich dziedzinach. W przypadku targów wire około 60% gości przybyło z zagranicy, zaś w przypadku targów Tube było to ponad 50%.

Czytaj więcej: Targi 809