Partnerzy. Liczy się zgrany zespół.
Dostrzeganie wzajemnych potrzeb drogą do sukcesu.

Prasa branżowa

Tworzywa Sztuczne w Przemyśle

Tworzywa Sztuczne w Przemyśle

Nowy dwumiesięcznik, który w grudniu 2010 roku trafił do rąk czytelników w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie w pracy nad wydawnictwami tego typu stanowi gwarancję, że nowa gazeta wraz z tematycznymi dodatkami stanie się cennym źródłem informacji o najnowszych osiągnięciach branży oraz zagadnieniach sprawdzonych w praktyce.

Ważenie - Dozowanie - Pakowanie

Ważenie - Dozowanie - Pakowanie

Czasopismo wydawane jest z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania. Pismo adresowane jest do całej grupy fachowców tych dziedzin.

Pomagamy

Fundacja Mam Marzenie

MamMarzenie.org - Fundacja Mam Marzenie:

Celem Fundacji jest udzielanie pomocy rodzicom i dzieciom w trudnej sytuacji życiowej, a w szczególności spełnianie marzeń polskich dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu, bez względu na miejsce zamieszkania, pochodzenie społeczne i status majątkowy zgodnie z ideą niesienia w życie chorego dziecka nadziei, siły i radości.

Konkursy, akcje

Drzewko za butelkę

"Drzewko za butelkę" ®

Akcja, zainicjowana w 2003 roku przez firmy chemiczne, realizujące Program "Odpowiedzialność i Troska". Ideą akcji jest aktywne dbanie o środowisko poprzez zbieranie niepotrzebnych i zaśmiecających otoczenie plastikowych butelek PET.

Komentuj. Nie obrażaj

"Komentuj. Nie obrażaj"

Inicjatywa poświęcona kulturalnemu zachowaniu w sieci. Pierwszym celem przedsięwzięcia było opracowanie badania diagnozującego stan dyskusji w polskiej sieci. Drugim założeniem projektu jest promowanie kulturalnego zachowywania się w wirtualnym świecie. Akcja ma służyć promocji wartości związanych z kulturalną komunikacją w internecie oraz zaprezentowania kodeksu kulturalnego komentowania: Komentuj – Reaguj – Bądź Sobą.

Partnerzy internetowi

Bydgoski Klaster Przemysłowy

Bydgoski Klaster Przemysłowy

Bydgoski Klaster Przemysłowy skupia firmy z przetwórstwa tworzyw sztucznych i narzędziowej oraz szereg instytucji około biznesowych i uczelni wyższych. Działalność Klastra ma na celu integrację środowiska przetwórców i narzędziowców oraz reprezentację ich interesów na zewnątrz, jak również stworzenie sieci powiązań biznesowych ułatwiających funkcjonowanie firm, dostęp do kadr, rozwój technologiczny i zwiększenie innowacyjności produkcji.

Business With India : Aparatura rozdzielcza, Energia odnawialna, Rynek pracy

Business With India : Aparatura rozdzielcza, Energia odnawialna, Rynek pracy

Business With India: Portal biznesowy dostarczający najnowszych wiadomości ze świata branży energetycznej. Uznane źródło ofert i baza kontaktów w branży elektrycznej, oraz przemysłu energetycznego związanego z zagospodarowaniem energii odnawialnej.

Chemia budowlana

Chemia budowlana

Portal wiedzy na temat chemii budowlanej. Wiadomości, nowości na rynku, porady, systemy, technologie, produkty, aranżacje, inspiracje, czytelnia. Specjalne działy dla wykonawców, hurtowników, projektantów, cenniki producentów, szczegółowe opisy produktów.Portal nie tylko dla profesjonalistów.Cała branża w jednym miejscu!

Portal CHINA.CN

CHINA.CN

Portal CHINA.CN to rządowe przedsięwzięcie majace na celu umożliwienie kontaktów biznesowych z chińskimi przedsiębiorcami.

Decyzje-iT

decyzje-IT

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Największą popularnością na Portalu cieszy się Strefa Pobrań. W Strefie Pobrań dostępne są bezpłatnie niezbędne informacje oraz dokumenty wspierające wybór oprogramowania biznesowego wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem i organizacją.

ITE Poland

ITE Poland

ITE Poland jest częścią brytyjskiej Grupy ITE (International Trade Exhibitions) Plc, organizatora międzynarodowych targów i konferencji na rynkach wschodnich i wschodzących. Jako polski oddział, biuro jest odpowiedzialne za bezpośrednią obsługę wszystkich polskich wystawców na zagranicznych targach organizowanych przez Grupę ITE.

Materiały Inżynierskie

Materiały Inżynierskie

MaterialyInzynierskie.pl to magazyn trendów i rozwoju materiałów, z których człowiek buduje otaczający go świat. Serwis jest źródłem rzetelnych informacji z dziedziny inżynierii materiałowej, materiałoznawstwa, nowoczesnych technologii. Teksty na temat nowoczesnych materiałów i technologii przygotowywane są na podstawie oryginalnych i potwierdzonych publikacji z uczelni naukowych, branżowych czasopism, centrów badawczych oraz przedsiębiorstw. Celem serwisu jest popularyzacja wiedzy i osiągnięć naukowo-technicznych na polu materiałów, a także ich promocja. Informacje publikowane są w sposób zrozumiały również dla czytelników spoza środowiska naukowego. Prezentowane artykuły są unikalne, ze względu na tematykę jest to pierwszy tego typu serwis w Polsce.

PALETEO.PL

PALETEO.PL

PALETEO.PL to nie tylko sklep internetowy, ale także serwis informacyjny o paletach. Znajdą tu Państwo wiele informacji przydatnych przy zakupie palet, poznają wyniki testów wielu modeli i nowości w branży opakowań.

TAITRA portal ofert B2B na Tajwanie

TAITRA

TAITRA jest niedochodową organizacją na Tajwanie (sponsorowana przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe) promującą wymianę handlową z krajami na całym świecie. TAITRA posiada stronę www.taiwantrade.com.tw , która jest największą stroną B2B na Tajwanie. Taiwantrade to najbardziej efektywne narzędzie do nawiązania kontaktów handlowych z firmami tajwańskimi jak również sposób promocji własnej firmy na Tajwanie. Są tam również aktualne informacje na temat: statystyk, stawek celnych, produktów, wydarzeń na Tajwanie, linków do różnych stron WWW, różnych informacji biznesowych.

TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych

TaniaChata.pl - porównywarka materiałów budowlanych

Serwis TaniaChata.pl to porównywarka cen materiałów budowlanych. W portalu znajdują są materiały budowlane i wykończeniowe dostępne w polskich sklepach internetowych oraz sieciach sprzedaży jaki i składach budowlanych. W ofercie znajdują się produkty znanych marek z branży budowlanej specjalizujących się w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych i produktów do wyposażenia domu. W serwisie dostępne są szczegółowe informacje o punktach sprzedaży produktów w poszczególnych regionach oraz miastach Polski.

Plastpolis

Zachodni Klaster Tworzyw Sztucznych Plastopolis

Zachodni Klaster Tworzyw Sztucznych Plastopolis powołany został, by stworzyć platformę współpracy dla jego członków w celu realizacji wspólnych projektów. Merytorycznymi komórkami przygotowującymi idee projektów będą Grupy Robocze Klastra, którego koordynatorem jest Eureka Technology Park Sp. z o.o.

Oferty pracy

Serwis pracy Awansuj.pl

Awansuj.pl - Serwis pracy

Serwis pracy adresowany do: Pracodawców z terenu całej Polski oraz kadry kierowniczej i specjalistycznej, a także młodych osób aspirujących do obejmowania tego typu stanowisk w przyszłości.

Bank Danych o Inżynierach

Bdi.com.pl - Bank Danych o Inżynierach

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą polską firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w obszarze wysoko wykwalifikowanej kadry technicznej. Od ponad 18 lat aktywnie uczestniczy w tworzeniu nowoczesnego rynku pracy w Polsce. Głównym zadaniem BDI jest pomaganie firmom w pozyskiwaniu, zarządzaniu i utrzymaniu najlepszej kadry technicznej średniego i wyższego szczebla.

Gazetapraca.pl oferty pracy

Gazetapraca.pl

GazetaPraca.pl to serwis z ofertami pracy, praktyk i staży. Od 9 lat łączy on tysiące pracodawców, pracowników i kandydatów poszukujących pracy. Jest w czołówce najpopularniejszych w Polsce serwisów rekrutacyjnych. GazetaPraca.pl oferuje nie tylko bogatą bazę aktualnych ogłoszeń, ale także rozbudowaną część poradnikową zawierającą artykuły i porady dotyczące kariery oraz informacje o rynku pracy.  GazetaPraca.pl to także poniedziałkowe wydanie prasowe (dodatek do Gazety Wyborczej), w którym publikowane są ogłoszenia rekrutacyjne oraz artykuły poświęcone rynkowi pracy.

GoldenLine.pl

GoldenLine.pl

GoldenLine.pl jest największą w Polsce społecznością profesjonalistów skupioną na rozwoju kariery i życia zawodowego. Pomaga znaleźć pracę, monitorować rynek pracy i poznać ludzi z branży. Skupia prawie 1 mln użytkowników aktywnych na rynku pracy i otwartych na nowe wyzwania zawodowe oraz pracodawców poszukujących pracowników. Kandydatom pozwala na tworzenie profilu zawodowego w formie wirtualnego CV, dzięki czemu umożliwia pracodawcom kontakt z potencjalnymi pracownikami, a kandydatom otrzymanie atrakcyjnej oferty pracy oraz budowanie swojego zawodowego wizerunku w Internecie. Dodatkowo serwis GoldenLine.pl to wartościowa platforma komunikacji dająca możliwość pozyskania nowych kontaktów branżowych i interakcji w grupach tematycznych.

Oferty pracy w hays.pl

Hays.pl - Oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii. Polski oddział firmy istnieje od 2002 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku. W Polsce biura HAYS zlokalizowane są w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Krakowie. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji w oparciu o wyspecjalizowane dywizje, skupiające się na obsłudze poszczególnych sektorów rynku pracy. Ten unikalny system rekrutacji daje gwarancję dotarcia do specjalistów najwyższej klasy i umożliwia najefektywniejsze dopasowanie procesu rekrutacji do wymagań pracodawców.

Oferty pracy w HRK.pl

HRK.pl - Portal Rynku Pracy

Misją HRK jest wspieranie przedsiębiorstw w podnoszeniu efektywności działania oraz w rozwoju kompetencji pracowników. Stosujemy nowoczesne narzędzia i technologie służące zarządzaniu kapitałem ludzkim.

Oferty pracy w jobs.pl

Jobs.pl - Internetowy Serwis Pracy

Firma JOBS.PL SA powstała w marcu 1998 roku jako pierwszy w Polsce i Europie Środkowej Internetowy Serwis Pracy. Nasze główne biuro znajduje się w Warszawie przy Alei KEN 36A, posiadamy także biuro regionalne w Opolu specjalizujące się w poszukiwaniu kandydatów do pracy w krajach Unii Europejskiej.

Michael Page Polska

Michael Page International

Michael Page International jest wiodącą agencją doradztwa rekrutacyjnego specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska stałe, tymczasowe i projektowe w imieniu czołowych pracodawców. Grupa prowadzi działalność za pośrednictwem 156 biur w 32 krajach na całym świecie i od kwietnia 2001 jest notowany na London Stock Exchange. Ponad 35 lat od założenia w Londynie w 1976 roku, doświadczenie Michael Page International w specjalistycznej rekrutacji i selekcji jest uznawane i cenione przez klientów i kandydatów na całym świecie. Polskie biuro Michael Page International rekrutuje pracowników na stanowiska stałe i tymczasowe na wszystkich poziomach doświadczenia - od entry level do kadry zarządzającej - za pośrednictwem następujących linii biznesowych: Banking & Financial Services, Purchasing & Supply Chain, Finance & Accounting, Information Technology, Property & Construction, Tax & Legal, Sales & Marketing.

Oferty pracy w pracuj.pl

Pracuj.pl - Oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą

Pracuj.pl jest portalem pracy, kariery i edukacji. Powstał w 2000 roku, a jego właścicielem jest firma Communication Partners Sp. z o.o. Firma została założona przez grupę kolegów ze studiów; studentów i absolwentów kilku polskich uczelni. Zatrudnia ponad 90 pracowników i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży internetowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasza centrala znajduje się w Warszawie, zaś nasze biura regionalne w Gdyni, Gliwicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

www.pracujwbranzy.pl

PracujwBranzy.pl

PracujwBranzy.pl to grupa serwisów z ogłoszeniami o pracę z branży IT, Sprzedaż, Finanse. Bezpłatne zamieszczanie ogłoszeń, aplikowanie na wybrane stanowiska bez rejestracji, tylko najlepsze oferty pracy. PracujwBranzy.pl kierując do odpowiedniej branży prezentuje tym samym miejsce, w którym szansę, by się odnaleźć mają tylko starannie wyselekcjonowani specjaliści z branży i Pracodawcy oferujący najbardziej obiecujące stanowiska. Dlaczego właśnie oni? Bo to dla nich powstał ten serwis. Zapraszamy na www.pracujwbranzy.pl.

Reportaże

Forum