Marzec 2021 3-2021/10

3-2021/10

Marcowa odsłona „Plast Echo” została zdominowana przez wywiady – w najnowszym numerze magazynu znajdziecie ich Państwo aż sześć. Katarzyna Meger, prezes zarządu Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, w rozmowie z red. Agatą Mojcner obszernie i wieloaspektowo opowiada o działalności tej organizacji, w tym roku obchodzącej 15-lecie istnienia. Agnieszka Dąbrowska, menedżerka targów Plastpol, odnosi się natomiast do zagadnień związanych z pracą w branży targowej oraz majową edycją Plastpolu. Z kolei Agata Kruszec z polskiego oddziału firmy BASF szeroko omawia kwestię opracowywania innowacyjnych rozwiązań przemysłowych przy jednoczesnym zwracaniu uwagi na aspekty ekologiczne i dążeniu do GOZ.

W trzecim tegorocznym numerze „Plast Echo” nie zabrakło również odpowiedniej dawki fachowej wiedzy. Marta Lenartowicz-Klik skupia się w swoim artykule na przedstawieniu najczęściej stosowanych metod badawczych właściwości polimerów, zaś Karol Niciński opisuje najważniejsze elastomery, z którymi mamy do czynienia w branży tworzywowej.

Z kolei jeśli chcą Państwo zapoznać się z mniej popularnymi, ale bez wątpienia interesującymi faktami z życia Marii Skłodowskiej-Curie, której twarz zdobi okładkę marcowego wydania naszego czasopisma, zapraszamy do lektury najświeższego tekstu naszej felietonistki.

Zamów Prenumeratę
6 numerów w wersji drukowanej z przesyłką tylko 116,64 zł rocznie