Piłka nożna i tworzywa sztuczne
Wiadomości

16 paź 2009, 0:00 Plastech

Tworzywa sztuczne to materiał niezastąpiony, bez którego niemal wszystkie dziedziny współczesnego życia nie byłyby w stanie sobie poradzić. Choć to stwierdzenie banalne, to jednak o roli tworzyw można się przekonać niemal zawsze i niemal wszędzie. Bez nich trudno wyobrazić sobie nawet współczesną piłkę nożną. Piłka nożna i tworzywa sztuczne czytaj>>

Anonymous
17 paź 2009, 15:04 *.229.50.22

Piłki coraz nowocześniejsze, tylko nasza gra coraz gorsza i lepiej nie będzie. Czarno to widzę. Na piłke tworzywo jest, ale żeby zbudować kadrę to już niestety tworzywa :D nie ma.

Radegunda

Anonymous
20 paź 2009, 15:40

Jak już mówimy o piłce nożnej, to mamy wystarczająco dużo dobrych zawodników w Polsce, by stworzyć z nich drużynę, która będzie o wiele mocniejsza od obecnej. Stworzyć ją można niemal z tych samych piłkarzy, którzy ostatnio biegali po śniegu. Sytuacja w jakiej obecnie znalazł się nasz futbol jest mocno zaciemniona i nie oddaje stanu faktycznego.

Winę za ostatnie klęski ponosi wyłącznie Leo Beenhakker. Od listopada 2007 r. mieliśmy w jego wykonaniu mnóstwo zarozumialstwa, niekompetencji i niesubordynacji wobec swojego pracodawcy jakim jest PZPN. W efekcie musiało się to odbić na wynikach kadry.

Niestety wielka część polskiej opinii publicznej traktowała Holendra jako piłkarskiego Boga, który przybył do Polski - kraju piłkarskiego analfabetyzmu, więc może robić co mu się podoba.

Tymczasem Beenhakker nie dość, że nie osiągnął w Polsce sukcesu większego niż polscy trenerzy pracujący przed nim, to jeszcze zostawił kadrę w stanie, do którego doprowadziłoby ją niewielu polskich szkoleniowców.

Wszystko to co w tej chwili dzieje się w polskiej piłce to pokłosie ostatniego 1,5 roku pracy Holendra.

Oczywiście mówiąc o porządnej drużynie mam na myśli taką, która będzie grała regularnie w dużych turniejach - co już stawało się normą i przed Beenhakkerem. Tyle i tylko tyle. Na medale na tych turniejach szans nie ma jeszcze długo.

Anonymous
20 paź 2009, 15:57

Pan Dominik ma rację! Polska ma bardzo dobrych piłkarzy co widać było na ostatnim meczu ze Słowacją. Strzeliliśmy gola!!

20 paź 2009, 16:00 Creeper

Liczą się jeszcze przecież dobre chęci, wola walki, no i mentalne wsparcie 'działaczy'...Odpowiedz Nowy temat