Plastigo od grudnia z wtryskarkami Borche
Wiadomości

29 lis 2011, 0:00 Plastech

Plastigo informuje o podpisaniu umowy z azjatyckim producentem wtryskarek firmą Borche. Plastigo od grudnia z wtryskarkami Borche czytaj>>

1 gru 2011, 3:02 Kevin_klein

Jak to możliwe, że mamy dwóch dystrybutorów "jakże znanej" marki Borche w Polsce ? :-P
Co to za producent, który podpisuje umowy z dwoma firmami w jednym kraju ?
Znając Plastigo wytnie konkurenta z rynku :-(
No cóż, walka o ogień......
I tyle.

Radogost

5 gru 2011, 23:26 Tajemniczy

Plastigo jakie jest takie jest ale zawsze podchodzi ferr do klienta czego nie moge powiedzieć o nowej firmie Mapro-Polska.Osoby które tam pracują zerwą z klienta ostatnią koszule.Klient będzie liczony nawet za udostępnienie instrukcji do maszyny.W oczach osób zarządzających tą firmą liczą się tylko duże firmy a małe będą szły w odstawke.

5 gru 2011, 23:41 Tajemniczy

Kolego tutaj niema co wycinać.Wiadomą rzeczą jest to że producent woli wybrać firme z większym doświadczeniem i większymi wynikami sprzedażowymi na rynku polskim.Plastigo do tej pory bardzo mocno rozwineła sprzedaż Haitiana na rynku polskim i jestem pewien że zrobi to samo z nowymi maszynami Borsche.

7 gru 2011, 1:18 Kevin_klein

Panie Tajemniczy.
Nie wiem co chciałeś osiągnąć pisząc takie bzdury....
Borche to niestety nie to samo co Haitian :-(
A Plastigo może się jedynie puszyć i napinać. Skompromitowali się na rynku i tyle ...
Co do Mapro Polska: Skąd taki osąd, skoro firma działa na rynku od kilku tygodni. Próbowałeś uzyskać "udostępnienie do instrukcji do maszyny" skoro piszesz takie BZDETY ?
Kompromitujesz się kimkolwiek jesteś !

7 gru 2011, 19:52 Tajemniczy

Panie Kewin,
Niestety bzdur nie pisze a przekonają sie o tym klienci którzy zechcą z ich usług skorzystać.
Niestety znam te osoby które tam pracują bo prubowałem dostać od nich instrukcje i niestety kazali mi płacić.
Co do kompromitacji Plastigo to nie ono sie skompromitowało tylko tylko zrobił to Haitian i osoby które wraz z nimi spiskowały.Jeśli chodzi o porównanie jakości to Haitian to jest tylko nazwa i nic więcej.Maszyna składa się z europejskich podzespołów zresztą podobnie jak Haitian.Śmiało moge stwierdzić że jakość wykonania jest dużo lepsza niż w Haitianie.Niestety Haitian od kilku lat idzie na ilość a nie na jakość.

7 gru 2011, 20:50 GacekGackiewicz

Panie Tajemniczy...
Piszesz: "Osoby które tam pracują zerwą z klienta ostatnią koszule", "W oczach osób zarządzających tą firmą liczą się tylko duże firmy a małe będą szły w odstawke". Porównaj najpierw ceny usług i stawek pomiędzy tymi firmami a przekonasz się, że jesteś w błędzie - ja sprawdziłem - ceny sporo poniżej promocyjnych -30% w Plastigo.
Skoro Haitian taką ma słabą jakość idąc w ilość to dlaczego wielkie korporacje wstawiają je do swoich parków maszynowych? Ponadto poziom Twojej wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia.
Ludzie! Myślcie!

7 gru 2011, 22:23 Tajemniczy

Panie Gacek

Profesor sie znalazł od wypowiedzi.
Ja też widziałem ich oferte na maszyne i wcale rewelki niema.Ale za to jest kiepski serwis,brak strony,brak części itd.Duże firmy to duży problem że o wymogach takich firm nie wspomne.Zresztą wszyscy wiedzą że dzisiejszy Haitian to nie jest ta sama marka co kilka lat temu.Jedyne co w tej marce sie zmieniło na plus to cena.

7 gru 2011, 22:29 Tajemniczy

Może i usługi są poniżej 30% ale jakość tych usług będzie nie warta tej niskiej ceny.Rzeczywiście ludzie powinni sie mocno zastanowić.

7 gru 2011, 23:09 GacekGackiewicz

Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Rynek osądzi :)

8 gru 2011, 18:33 Tajemniczy

Ale przynajmniej szczekają a nie cienko piszczą.
Do ciebie karawana też dojedzie tylko jeszcze o tym nie wiesz.Odpowiedz Nowy temat