Specjalista ds. zarządzania treścią w języku niemieckim

Top Oferta Praca i oferty pracy na www.plastech.pl

Plastech

Wortal Plastech.pl to działający od 2002 roku biznesowo-informacyjny serwis branżowy przeznaczony dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. W związku ze stałym rozwojem projektu poszukujemy osoby do pracy w Toruniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz program partycypacji w zyskach firmy

Zadania:

  • Praca nad rozwojem niemieckiej wersji portalu
  • Pozyskiwanie i samodzielne tworzenie wartościowych treści
  • Weryfikacja i publikacja treści online
  • Komunikacja z partnerami w kraju i zagranicą
  • Sprzedaż i realizacja usług oferowanych przez wortal

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min. poziom C1)
  • Umiejętność pisania i redagowania artykułów w języku niemieckim
  • Gotowość do udziału w spotkaniach branżowych
  • Znajomość programów do edycji zdjęć, grafik, filmów
  • Znajomość mediów społecznościowych / trendów internetowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Jako plus: doświadczenie w obsłudze systemów CMS
  • Jako plus: znajomość HTML i publikowania w Internecie

Dodatkowym atutami będą:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży tworzyw sztucznych

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres:

praca@plastech.pl
Tel. +48 56 622 90 37

www.plastech.pl
Lokalizacja: Toruń
Data publikacji: 2018-11-09
Data ważności: do wygaśnięcia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)