Specjalista ds. zarządzania treścią w języku niemieckim

Top Oferta Praca i oferty pracy na www.plastech.pl

Plastech

Wortal Plastech.pl to działający od 2002 roku biznesowo-informacyjny serwis branżowy przeznaczony dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. W związku ze stałym rozwojem projektu poszukujemy osoby do pracy w Toruniu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz program partycypacji w zyskach firmy

Zadania:

  • Praca nad rozwojem niemieckiej wersji portalu
  • Pozyskiwanie i samodzielne tworzenie wartościowych treści
  • Weryfikacja i publikacja treści online
  • Komunikacja z partnerami w kraju i zagranicą

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min. poziom C1)
  • Umiejętność pisania i redagowania artykułów w języku niemieckim
  • Gotowość do udziału w spotkaniach branżowych
  • Doświadczenie w obsłudze systemów CMS
  • Dobra znajomość programów do edycji zdjęć, grafik, filmów
  • Znajomość HTML i publikowania w Internecie
  • Znajomość mediów społecznościowych / trendów internetowych
  • Wykształcenie wyższe

Dodatkowym atutami będą:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży tworzyw sztucznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

praca@plastech.pl
Tel. +48 56 622 90 37
Fax. fax +48 56 658 15 10

www.plastech.pl
Lokalizacja: Toruń
Data publikacji: 2018-01-18
Data ważności: do wygaśnięcia