Handlowiec / Reprezentant handlowy

Oferta wyróżniona

RUTALIA Masterbatches & Additives

Producent i dystrybutor barwników oraz dodatków modyfikujących do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych RUTALIA Masterbatches & Additives oferuje szeroką gamę produktów do wybarwiania i modyfikacji tworzyw sztucznych.

Nasze wyroby produkowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie i najnowsze technologie uwzględniają liczne sugestie naszych klientów odnośnie wydajności i dostosowania produktów do ich potrzeb. Szeroka oferta jest stale uzupełniana kolejnymi nowościami.

Opis stanowiska:

Do naszego wykwalifikowanego
międzynarodowego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

HANDLOWIEC / REPREZENTANT  HANDLOWY

Osoba na tym stanowisku będzie
odpowiedzialna za osobistą obsługę klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych w
zakresie sprzedaży barwników oraz dodatków modyfikujących do tworzyw sztucznych.

-samodzielne zdobywanie nowych klientów

-utrzymanie kontaktów handlowych z klientami

-aktywna sprzedaż produktów firmy w tym przygotowywanie ofert    sprzedaży

-nadzór nad realizacją prób technicznych

- budowanie pozytywnego wizerunku marki i firmy

Miejsce pracy:

wizyty handlowe w zakładach produkcyjnych, siedzibach, fabrykach klientów przez 3 dni w tygodniu;

home office,

biuro firmy

Wymagania:

Poszukujemy  osoby samodzielnej,komunikatywnej o dojrzałym sposobie myślenia, którym powierzymy kontakty handlowe
w określonym regionie Polski. Jest to stanowisko na którym wymagana jest odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie.

-Doświadczenie w sprzedaży
barwników i dodatków modyfikujących, koncentratów barwiących, tworzyw sztucznych, wypełniaczy
lub innych surowców do produkcji tworzyw sztucznych

-znajomość branży tworzyw sztucznych

-umiejętność pozyskiwania nowych
kontaktów i  zarządzania                relacjami z klientami

-znajomość skutecznych metod sprzedaży

-umiejętności negocjacyjne

-dyspozycyjność, chęć do częstych wyjazdów służbowych

-prawo jazdy kat. B

-wykształcenie co najmniej średnie

-umiejętność planowania i zarządzania czasem pracy

-znajomość obsługi komputera

-realizacja wyznaczonych  planów sprzedażowych

-umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

-umowa o pracę lub kontrakt w przypadku prowadzenia własnej    działalności gospodarczej

-pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-możliwość sprzedaży innowacyjnych produktów

-bezpłatne szkolenie teoretyczne i praktyczne a także niezbędne

 narzędzia do wykonywania zawodu handlowca

-atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie stałe + plus    atrakcyjna prowizja)

-samochód firmowy i telefon komórkowy

-stałą pomoc zespołu przedstawicieli z wieloletnim doświadczeniem

-realną możliwość rozwoju

-pracę w zgranym zespole

Kontakt:

Lokalizacja: Cała Polska
Data publikacji: 2017-05-16
Data ważności: 2017-06-13

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV, list motywacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

www.rutalia.com